Akių lašai sudirgusioms akims su medetkų ir hamamelio ekstraktais Jutavit 10ml

Medicinos priemonės ir technika
Gamintojas: SEM Pharma Ltd,Didžioji Britanija
8,23 €
8,23 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
Medicinos priemonė.

Raminantis efektas sudirgintoms, niežinčioms akims. Ilgai trunkantis simptomų, susijusių su sudirginimu, tokių kaip šienligė, oro užterštumas, oro kondicionavimas, dūmai ir ryškios šviesos, palengvinimas. Sudėtyje esantys medetkų ir hamamelio ekstraktai padeda atkurti fiziologines
akių paviršiaus ir ašarų išsiskyrimo sistemos funkcijas.
Vartojimo instrukcija: Gerai nusiplaukite rankas. Sukdami prieš laikrodžio rodyklę nuimkite dangtelį. Įlašinkite po du lašus į kiekvieną akį 2–3 kartus per parą. Galima naudoti neišsiėmus kontaktinių lešių.
!!!Atsargumo priemonės ir įspėjimai: nevartoti, jei pakuotė yra pažeista. Nevartoti, jei esate jautrūs kuriai nors sudėtinei medžiagai. Nenuryti.
Jeigu yra akių uždegimas ar pažeidimas, vartoti negalima. Nevartoti pasibaigus galiojimo datai, nurodytai ant pakuotės. Neliesti akies su lašintuvo galiuku. Atidarius buteliuką produktas galioja 90 dienų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nematomoje vietoje, 5-300C temperatūroje.
Sudėtis. Vaistinių medetkų ekstraktas (Calendula Officinalis),  izotoninis buferinis tirpalas pH 7,2, hamamelių ekstraktas (Hamamelis Officinalis), dinatrio edetatas 0,12%, poliheksametileno biguanidas 0,0001 %.                      Talpa: 10ml
Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.
Gamintojas. SEM Pharma Ltd, Unit 2A, Didžioji Britanija.
Platintojas: UAB Baltkos,  Smėlynės g. 112, Panevėžys.