Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Akių lašai sudirgusioms akims su medetkų ir hamamelio ekstraktais Jutavit 10ml

Akių lašai sudirgusioms akims su medetkų ir hamamelio ekstraktais Jutavit 10ml

Pristatymo laikas (d.d.): 3
6,91 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Medicinos priemonė.
Raminantis efektas sudirgintoms, niežinčioms akims. Ilgai trunkantis simptomų, susijusių su sudirginimu, tokių kaip šienligė, oro užterštumas, oro kondicionavimas, dūmai ir ryškios šviesos, palengvinimas. Sudėtyje esantys medetkų ir hamamelio ekstraktai padeda atkurti fiziologines akių paviršiaus ir ašarų išsiskyrimo sistemos funkcijas.
Vartojimo instrukcija: Gerai nusiplaukite rankas. Sukdami prieš laikrodžio rodyklę nuimkite dangtelį. Įlašinkite po du lašus į kiekvieną akį 2–3 kartus per parą. Galima naudoti neišsiėmus kontaktinių lešių.
Atsargumo priemonės ir įspėjimai: nevartoti, jei pakuotė yra pažeista. Nevartoti, jei esate jautrūs kuriai nors sudėtinei medžiagai. Nenuryti. Jeigu yra akių uždegimas ar pažeidimas, vartoti negalima. Nevartoti pasibaigus galiojimo datai, nurodytai ant pakuotės. Neliesti akies su lašintuvo galiuku. Atidarius buteliuką produktas galioja 90 dienų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nematomoje vietoje, 5-300C temperatūroje.
Sudėtis. Vaistinių medetkų ekstraktas (Calendula Officinalis), izotoninis buferinis tirpalas pH 7,2, hamamelių ekstraktas (Hamamelis Officinalis), dinatrio edetatas 0,12%, poliheksametileno biguanidas 0,0001 %.                      
 

Papildai akims

Daugiau: Papildai akims ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce