Hiperfarma
Ateities vaistinė
Hiperzoo.lt Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma: 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Gamintojų parduotuvės
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Aktyviems
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Ortopedija
Sveiki namai

Medicinos priemonės ir technika

Skiltyje „Medicininė įranga“ galima įsigyti įvairios paskirties medicininės technikos, diagnostinių priemonių ir priedų. Kategorijos asortimentas labai platus ir pritaikytas skirtingiems negalavimams. Vieną iš pagrindinių vietų šioje skiltyje užima kategorija „kraujospūdžio matuokliai“. Pasirinkti galima iš 4 tipų matuoklių.

Akcijos
Perkamiausia
Šiame hiperfarma.lt skyriuje prekiaujama medicinine įranga, skirta naudoti įvairiose srityse. Dalis įrangos gali būti naudojama savarankiškai, kiekvieno paciento namuose, o kita dalis yra tinkama naudoti ir medicinos įstaigose.
Medicininės įrangos sąvoka apibrėžia platų šios įrangos asortimentą. Tokia įranga gali būti naudojama diagnostikai, ligų prevencijai, gydymui, reabilitacijai, o taip pat ir kaip pagalbinė įranga, užtikrinanti ligonių komfortą. Šiame skyriuje siūloma medicininė įranga, kurios pagalba pacientai galės pasiekti norimų rezultatų - pasitikrinti sveikatos būklę, pagerinti savijautą ir kt.
Šiame skyriuje galima rasti tokios technikos kaip įvairaus tipo kraujospūdžio matuokliai, inhaliatoriai, gleivių atsiurbėjai, pulso matuokliai, svarstyklės, stetoskopai, o taip pat ir diagnostinių priemonių ar testų. Čia taip pat galima rasti ir kitokių priemonių, naudojamų ne tik medicinoje, bet ir kitose srityse. Pvz., vienoje iš kategorijų prekiaujama alkotesteriais, kurių pagalba kiekvienas alkotesterio savininkas gali pasimatuoti alkoholio kiekį kraujyje prieš sėsdamas prie vairo ir rizikuodamas tiek savo, tiek keleivių sveikata. Ši įranga naudinga ir medicinos specialistų darbe. Kitoje kategorijoje galima įsigyti žingsniamačių, kuriuos dažniau naudoja aktyvią gyvenseną propaguojantys žmonės.
Gleivių atsiurbėjai skirti kiek kitokiai ligonių grupei - tai gulintys ligoniai. Tačiau šia medicininę įrangą paprasta naudoti ligoniais besirūpinantiems artimiesiems ar slaugytojams. Inhaliatoriai taip pat dažnai skirti naudoti su pagalbinio žmogaus priežiūra, ypač jei naudojami vaikams.
Šioje elektroninės parduotuvės skiltyje galima rasti ir prekių, nepriskirtų konkrečiai kategorijai. Tai pavienės, retesnio poreikio prekės, pvz. oro drėkintuvai, ūgio matuokliai, programinė įranga specialių poreikių žmonėms ir kitos prekės.
Viena populiariausių kategorijų šioje skiltyje - tai kraujospūdžio matuokliai. Ši medicininė įranga yra lengvai valdoma, o duomenys paprastai interpretuojami. Kraujospūdžio matuokliai suskirstyti į keturias atskiras kategorijas, priklausomai nuo veikimo principo ir panaudojimo būdo. Tai - automatiniai, pusiau automatiniai, mechaniniai ir riešiniai matuokliai.
Medicininės įrangos grupei priskirti ir paprasto naudojimo diagnostinės priemonės bei testai. Čia galima įsigyti nėštumo nustatymo, ovuliacijos, gliukozės testų, taip pat - įvairių matuoklių, pvz. gliukozės kiekio matuoklių, spirometrų (plaučių talpos matuoklių), hemoglobino matuoklių ir kt.
Šioje skiltyje galima įsigyti ir įprastų priemonių, kurių prireikia sunegalavus. Tai - termometrai, sukomplektuotos vaistinėlės, ramentai ir panašios priemonės.
Hiperfarma.lt medicininės technikos asortimentas kas kiek laiko keičiamas ar papildomas naujais modeliais, siekiama sekti technologijų pažanga, suteikti galimybę pacientams naudotis naujomis priemonėmis ir metodais prižiūrint savo sveikatą. Jei neradote tinkamos priemonės ar norėtumėte pasikonsultuoti, tai visuomet galite padaryti paskambinę nurodytu telefonu arba užpildę užklausos formą puslapio apačioje.
 

2015 (c) interneto vaistinė hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce