Hiperfarma
Ateities vaistinė
Hiperzoo.lt Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma: 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Gamintojų parduotuvės
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Aktyviems
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Ortopedija
Sveiki namai

Termometrai

Visų tipų elektroniniai termometrai, taip pat, termometrai, matuojantys temperatūrą per atstumą, galintys pamatuoti skysčių ar aplinkos temperatūrą. Termometrai gaminami siekiant užtikrinti saugų naudojimą ir yra pritaikyti tiek suaugusiųjų, tiek vaikų temperatūros matavimui.

- 31%
56,56 €
39 €
- 30%
13,25 €
9,28 €
- 30%
13,25 €
9,28 €
- 30%
13,25 €
9,28 €
- 30%
46,99 €
33 €
- 16%
45,27 €
38 €
- 16%
45,17 €
38 €
- 10%
28,94 €
26,05 €
13,25 €
11,54 €
5,03 €
Šioje kategorijoje parduodami elektroniniai termometrai, skirti naudoti įvairiais būdais. Tai - termometrai, tinkami matuoti temperatūrą po liežuviu, pažastyje, tiesiojoje žarnoje, ausyje ar nesiliečiant prie kūno. Visi termometrai saugūs naudoti laikantis produkto aprašyme esančių nurodymų.
Elektroniniai termometrai pasižymi tiksliu temperatūros duomenų pateikimu. Tačiau svarbu laiku pakeisti baterijas. Baterijoms išsekus duomenis gali būti interpretuojami netinkamai. Baterijų tipas nurodytas kiekvieno termometro apraše.
Skaitmeniniai termometrai duomenis pateikia labai greitai - dauguma jų per 10 - 20 sekundžių nuo matavimo pradžios sugeneruoja duomenis elektroniniame ekranėlyje. Matavimo laikas gali skirtis, priklausomai nuo to, kurioje kūno vietoje temperatūra matuojama.
Visi termometrai gaminami užapvalintais galiukais tam, kad būtų išvengta pavojingų situacijų. Kai kurių termometrų galiukai yra lankstūs, todėl jie ypač tinkami naudoti vaikams. Dauguma termometrų turi apsauginius dėklus, apsaugančius nuo bakterijų kaupimosi ir mechaninių pažeidimų. Taip pat, kai kurie termometrai yra atsparūs vandeniui, o tai užtikrina dar didesnę šių prietaisų apsaugą ir panaudojimo galimybes.
Kuomet duomenys užfiksuojami ekranėlyje, pasigirsta garsinis signalas. Kai kurie termometrai fiksuoja paskutinio matavimo duomenis, kas padeda stebėti temperatūros pokyčius.
Dizaino prasme dauguma termometrų yra panašūs, tačiau gamintojai stengiasi atrasti patogesnių dizaino variantų. Taip atsiranda užapvalinti ar lankstūs termometrų galiukai, patogus laikyti korpusas. Šalia tokių sprendimų taip pat reikėtų paminėti ir termometrus, sukurtus specialiai vaikams. Tokie termometrai modeliuojami pasitelkiant žaismingus personažus ar gyvūnėlius. Vaikiški termometrai naudojami matuoti temperatūrai po liežuviu, pažastyje arba tiesiojoje žarnoje. Šiais termometrais taip pat galima matuoti vandens temperatūrą.
Visi elektroniniai termometrai yra paprastai valdomi vieno mygtuko pagalba. Juo termometrai įjungiami ir išjungiami, o duomenys pateikiami pasikeitus temperatūrai. Duomenys išreiškiami 3 skaitmenimis nurodant temperatūra pagal Celsijaus arba 4 skaitmenimis pagal Farenheito skalę. Kai kurie termometrai turi apšviečiamus ekranus, todėl duomenys geriau matomi. Termometrų pateikiamų duomenų  diapazonas paprastai yra 32 – 42°C.
Visi šioje hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomi termometrai parduodami su gamintojų garantijomis. Dėklai užtikrina papildomą šių prietaisų apsaugą. Elektroniniai termometrai yra nedidelio svorio ir neužima daug vietos, todėl juos patogu laikyti ir transportuoti. Tai ypač aktualu keliaujant su vaikais.
Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti termometrų, veikiančių su išmaniaisiais telefonais. Taip pat - termometrų, matuojančių temperatūrą per nedidelį nuotolį nuo kūno ar tokių kurie matuoja temperatūra ausyje ar priglaudus prie kaktos. Šie termometrai veikia infraraudonųjų spindulių pagalba, tikslūs duomenys pateikiami vos per 1 sekundę. Jais taip pat galima matuoti ir aplinkos ar skysčių temperatūrą.

2015 (c) interneto vaistinė hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce