Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Želė makšties priežiūrai MULTI-GYN GEL 50ml

Želė makšties priežiūrai MULTI-GYN GEL 50ml

Pristatymo laikas (d.d.): 3
13,90 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Sudėtis:
Šio gelio sudėtyje yra 98 proc. augalinių medžiagų, 83 proc. gelio sudaro iš alijošiaus (Aloe Barbadensis) pagamintas ekstraktas. Natūralūs bioaktyvūs komponentai, kaip enzimai ir polisacharidai, aktyviai dalyvauja vykstant audinių regeneracijai, slopina uždegimą, skatina imuninę sistemą ir žaizdų gijimą.
Aprašymas:
Multi-Gyn® Gel 83 proc. sudaro uždegimą slopinantis ir gijimą skatinantis bioaktyvus ekstraktas, pagamintas iš alijošiaus. Jis stimuliuoja audinių kraujotaką, natūralų gijimą ir makšties ląstelių atsinaujinimą, todėl gerėja gleivinės audinių būklė ir išnyksta sausumo pojūtis. 
Gelis greitai ir veiksmingai šalina makšties niežulį, paraudimą, skatina imuninės sistemos funkcijas, natūralių makšties mikroflorą palaikančių bakterijų dauginimąsi. Multi-Gyn gelio pH atitinka sveikos makšties pH. Naudojant gelį skatinamas makšties audinių ląstelių atsinaujinimas, taigi gerėja gleivinės audinių būklė ir išnyksta sausumo pojūtis. 
Naudojimas:
Gelį lengva naudoti, specialiu vamzdeliu galima patepti giliausias vietas. Skaidrus, natūralaus kvapo gelis malonus naudoti, o panaudojus palieka gaivumo pojūtį ir nesukelia nepageidaujamų reiškinių. 

Priemonės intymiai higienai

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce