Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Žaliosios arbatos milteliai ekologiški Matcha Nutrisslim 70g

Žaliosios arbatos milteliai ekologiški Matcha Nutrisslim 70g

Gamintojas:

Nutrisslim d.o.o.

Pristatymo laikas (d.d.): 3
10,52 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Aukščiausios kokybės žaliosios arbatos (lot. Camellia sinensis) milteliai Matcha (mačia). Jiems gaminti naudojami tik jauniausi ir šviežiausi arbatos lapeliai, užauginti šešėlyje nuo kaitrios saulės paslėptuose arbatos soduose. Prieš sumalant specialiomis technologijomis pašalinami arbatos lapelių koteliai ir gyslelės. Milteliai gaminami su akmeninėmis girnomis. Tradiciškai geriama Japonijoje. Gerti galima ir karštą, ir šaltą. Tinka veganams ir žaliavalgiams.
Skirtingai nuo užplikomų arbatos lapelių, kai gaunamos tik vandenyje tirpstančios medžiagos, geriant matchą, gaunamos visos medžiagos 100%, taip pat ir riebaluose tirpstantys vitaminai bei veikliosios medžiagos.
Paruošimas: vienam puodeliui paruošti reikia 3 g (1 arb. šaukštelis) arbatos miltelių. Iš pradžių miltelius sumaišyti su nedideliu kiekiu šalto vandens, po to užpilti karštu vandeniu ir šluotele energingai išplakti.
Žaliosios arbatos milteliai naudojami ne tik klasikiniam arbatos gėrimui ruošti, bet ir įvairiems kokteiliams (karštiems ir šaltiems), desertams, kepiniams gaminti. Jiems suteikia papildomo subtilaus skonio ir, žinoma, nuostabią žalią spalvą.

Kilmės šalis: Kinija.
Gamintojas: Nutrisslim, Slovėnija.


 

Supermaistas

Daugiau: Supermaistas ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce