Valymo priemonė universali su actu SODASAN 1L

Gamintojas: Sodasan, Vokietija
5,28 €
5,28 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 44 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

Pašalina nemalonius kvapus iš šaldymo ir vėsinimo įrenginių, taigi ypač tinka virtuvės ir vonios priežiūrai. Rūgštis patikimai pašalina kalkių nuosėdas ir vandens žymes nuo apdailos detalių ir plytelių. Sertifikuota ECOCERT, testuota dermatologų, nedirgina odos, su natūraliu actu. Dezodoruoja, be dažiklių ir konservantų.
Naudojimas: 50 ml priemonės skieskite su 5 l vandens. Labai nešvariems paviršiams valyti galite naudoti neskiestą priemonę, po to paviršių nuplaukite ar nuvalykite šlapia šluoste. Nenaudokite tokiems paviršiams kaip marmuras! Tokio tipo paviršiams rinkitės Sodasan universalų valiklį su apelsinų aliejumi.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, 15-30% acto, 5% paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus, citratas.
Aktyviosios paviršiaus medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com
Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite patekimo į akis ir ant odos. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.
 
Pardavėjas: UAB Bio Sala, P. Lukšio g. 32
Vilnius Tel: +37065944144
Galiojimas: iki datos ant pakuotės