Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Valiklis klozetui ekologiškas Almacabio 750ml

Valiklis klozetui ekologiškas Almacabio 750ml

Gamintojas:

Hedera Natur

Pristatymo laikas (d.d.): 3
5,28 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Ekologiškas „Almacabio“ klozeto valiklis šalina muilo, kalkių ir kitas nuosėdas. Tinka valyti klozetui, nerūdijančio plieno, emaliuotiems, keramikos, stiklo paviršiams.
Be fosforo, fosfatų, enzimų, konservantų.
Naudojimas: maždaug iš 10 cm atstumo purkšti ant valomo paviršiaus, palikti mažiausiai 5 min. ir gerai nuskalauti vandeniu. Nenaudoti paviršiams, jautriems rūgščiam pH. Dėmesio! Dirginantis, vengti sąlyčio su oda ir akimis.
Visi „Almacabio“ produktų komponentai suyra per trumpiausią įmanomą laiką. Visi tenzidai yra iš augalinės žaliavos, kvapai – be agresyvių cheminių komponentų, konservantai – tik maisto kategorijos. „Almacabio“ tausoja aplinką – pakuotes gamina iš perdirbto plastiko.
„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Qreikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos ir nedaromi bandymai su gyvūnais. Produktai tinka veganams.
      
Italijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.
„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais – visų gaminio ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant pakuotės. Taip elgiasi vos keli ekologiškų švaros priemonių gamintojai. Kiti nurodo tik apibendrintą sudėtį pagal teisės aktų reikalavimus.
Sudėtis (INCI): citric acid, lactic acid, ethanol, coceth-7, sodium coceth sulfate, xanthan gum, parfum.
Cheminė sudėtis: 5-15% citrinų rūgštis (iš mikrobinių kultūrų), <5% anijoninių ir nejoninių PAM (iš kokosų), pieno rūgštis (iš mikrobinių kultūrų), bioetanolis (iš mikrobinių kultūrų), kvapai.
 

Valymo priemonės

- 10%
5,37 €
4,83 €
- 10%
5,37 €
4,83 €
- 10%
5,37 €
4,83 €
- 10%
4,89 €
4,40 €
Daugiau: Valymo priemonės ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce