Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
Jūs esate:
Tabletės indaplovėms EDL NATURE po 20g. N50

Tabletės indaplovėms EDL NATURE po 20g. N50

Gamintojas:

EDL Nature

Pristatymo laikas (d.d.): 3
14,70 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Skirtos 12/14 talpos indaplovėms.
Kasdienei indų švarai palaikyti: 1 tabletę įdėkite į skirstytuvo stalčiuką ir plaukite iki 55°C temperatūros vandenyje.
Labai nešvariems indams arba esant labai kietam vandeniui: 1 tabletę įdėkite į skirstytuvo stalčiuką ir plaukite iki 65°C temperatūros vandenyje. Išimkite tabletę iš pakelio ir įdėkite į reikiamą skyrelį. Trapūs indai neturėtų būti plaunami indaplovėje: sidabriniai indai, senas porcelianas, rankomis tapyti dirbiniai, krištolas, mediniai ir raginiai įrankiai. Užpildykite indaplovę ir nustatykite tokią plovimo programą, kuri prieš plovimą neskalautų indų – taip sutaupysite energijos ir vandens išteklių. Skalavimo skystį naudokite indams džiovinti ir norėdami suteikti jiems spindesio. Taip pat naudokite indaplovėms skirtą druską, kuri padės pašalinti kalkių nuosėdas iš indaplovės įrenginio. Tausodami aplinką, indaplovę junkite tik visiškai užpildytą, pasirinkite indų plovimą žemoje temperatūroje ir laikykitės dozavimo instrukcijų.

Dėmesio: gali sukelti odos sudirgimus. Gali stipriai pažeisti akis. Prireikus medikų pagalbos, po ranka turėkite šią pakuotę. Gali sukelti alergines reakcijas. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gerai nusiplaukite rankas po naudojimo. Dėvėkite apsaugines pirštines, akių apsaugą ir veido apsaugą. Patekus į ant odos: nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir muilo. Patekus į akis: skalaukite dideliu kiekiu vandens keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu jie lengvai išsiima. Tęskite skalavimą. Nedelsiant kreipkitės medicininės pagalbos.

Sudedamosios dalys: >30% sekvestrantų ir karbonatinių druskų, 15-30%: deguoninių baliklių ir silikatų, <5% nejoninių augalinės kilmės paviršinio aktyvumo medžiagų, fermentų: proteazės, amilazės. 88% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. Priemonė sertifikuota ECOCERT Greenlife.
Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija.

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Indų plovikliai

- 5%
16,83 €
15,99 €
- 5%
7,79 €
7,40 €
- 5%
4,64 €
4,41 €
- 5%
2,59 €
2,46 €
Daugiau: Indų plovikliai ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce