Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Jūs esate:
Tabletės indaplovėms EDL NATURE N50

Tabletės indaplovėms EDL NATURE N50

Gamintojas:

EDL Nature

Pristatymo laikas (d.d.): 3
14,70 €
Išparduota. Teirautis telefonu.
Pristatymas su:
Aprašymas

Su rozmarinų ir laurų eteriniais aliejais.Ypač efektyvios trejopo poveikio indaplovių tabletės. Sudėtyje esantys fermentai išplauna ir sunkiausiai pašalinamas dėmes (kiaušinių likučius, krakmolą), nukalkinimo priemonės apsaugo indaplovę ir indus nuo kalkių nuosėdų, o aktyvus deguonis suteikia indams spindinčios švaros.Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be fosfatų, EDTA ir naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT.

Sudėtis:
5-15% deguonies pagrindo balinimo priemonės (aktyvus deguonis), <5% augalinės kilmės nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos. Sudėtyje yra fermentų ir kvapiklių (eugenolis).

Naudojimas:
įdėkite tabletę į tam skirtą skyrelį. Prieš dėdami indus į indaplovę, pašalinkite maisto likučius. Įjunkite specialią 3 in 1 programą. Indaplovėje neplaukite sidabro, porceliano, krištolo, medinių ir raginių indų bei įrankių. Kad taupytumėte vandenį ir energiją, stenkitės visada įkrauti pilną mašiną.Atsargumo priemonės: Dirginantis! Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Yra rimtų akių pažeidimų rizika. Patekus į akis skubiai praplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės medicininės pagalbos. Nurijus skubiai kreipkitės medicininės pagalbos ir parodykite pakuotę.

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Indų plovikliai

- 15%
18,85 €
16,02 €
- 15%
8,72 €
7,41 €
- 5%
5,20 €
4,94 €
- 5%
2,90 €
2,76 €
Daugiau: Indų plovikliai ››
2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce