Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Šveitiklis vonios ir virtuvės paviršiams nebraižantis ekologiškas Almacabio 500ml

Šveitiklis vonios ir virtuvės paviršiams nebraižantis ekologiškas Almacabio 500ml

Gamintojas:

Hedera Natur

Pristatymo laikas (d.d.): 3
6,29 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Ekologiškas „Almacabio“ nebraižantis šveitiklis vonios ir virtuvės paviršiams valyti.
Šio kreminio šveitiklio paslaptis – marmuro milteliai, kurių sudėtyje yra 30%. Tai ta medžiaga, kuri padeda efektyviai valyti visus kietus paviršius vonioje ir virtuvėje jų nepažeidžiant: virykles, keramikines kriaukles, klozetus, plyteles. Kreminės konsistencijos valiklyje marmuro milteliai iš tiesų yra labai smulkūs, tačiau veiksmingai valo įvairiausius nešvarumus, net ir sunkiausiai įveikiamus. Kremas taip pat nepažeidžia ir metalinių paviršių.
Be fosforo, fosfatų, enzimų ir naftos chemijos.
Naudojimas: užpilti ant valomo paviršiaus, palaikyti bent 5 min. ir nuvalyti šluoste. Nenaudoti ant rūgštims jautrių paviršių.
Visi „Almacabio“ produktų komponentai suyra per trumpiausią įmanomą laiką. Visi tenzidai yra iš augalinės žaliavos, kvapai – be agresyvių cheminių komponentų, konservantai – tik maisto kategorijos. „Almacabio“ tausoja aplinką – pakuotes gamina iš perdirbto plastiko.
„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Qreikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos ir nedaromi bandymai su gyvūnais. Produktai tinka veganams.
      
Italijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.
„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais – visų gaminio ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant pakuotės. Taip elgiasi vos keli ekologiškų švaros priemonių gamintojai. Kiti nurodo tik apibendrintą sudėtį pagal teisės aktų reikalavimus.
Sudėtis (INCI): calcium carbonate, capreth-6, sodium coceth sulfate, alcohol denat., xanthan gum, tetrasodium iminodisuccinate, sodium polyaspartate, parfum, citral, limonene.
Cheminė sudėtis: <5% anijoninės ir nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (kokosų aliejus), <5% bioetanolis (mikrobinės kultūros), kvapai, citralis, limonenas.
 

Valymo priemonės

- 10%
5,37 €
4,83 €
- 10%
5,37 €
4,83 €
- 10%
5,37 €
4,83 €
- 10%
4,89 €
4,40 €
Daugiau: Valymo priemonės ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce