Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Stomatologinių siurbimo sistemų valymo ir dezinfekcijos priemonė Aspirmatic®

Stomatologinių siurbimo sistemų valymo ir dezinfekcijos priemonė Aspirmatic®

Pristatymo laikas (d.d.): 3
38,97 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Stomatologinių siurbimo sistemų valymo ir dezinfekcijos priemonė Aspirmatic® Aspirmatic® yra skirtas kasdieniam stomatologinių atsiurbimo sistemų ir spjaudyklių valymui bei dezinfekcijai. Kasdieną naudojant atsiurbimo sistemą, įvairūs mikroorganizmai, jų toksinai bei išplaunamų nešvarumų likučiai išdžiūna ir išlieka sistemos žarnelių viduje, taip sukeldami infekcijos grėsmę ir ilgainiui užteršdami siurbimo žarneles. Norint išvengti šios grėsmės, rekomenduojama naudoti Aspirmatic®. Naudojimo sritys: 
• stomatologiniuose kabinetuose: o stomatologinių atsiurbimo sistemų valymas ir dezinfekcija; o spjaudyklių valymas ir dezinfekcija. 
Aspirmatic® veikia šiuos mikroorganizmus: 
• grybelius; 
• bakterijas; 
• ŽIV; 
• HBV; 
• HCV Naudojimas: Naudoti Aspirmatic® 2% tirpalą valymui ir dezinfekcijai dienos viduryje, bei pabaigus dienos darbus. Paruošti 2 litrus darbinio tirpalo, sumaišant 1,960 litro vandens su 40ml koncentrato (2 Aspirmatic® dozatoriaus talpos). Tirpalo paruošimui ir siurbimo sistemos valymui yra patogu naudoti Aspirmatic® System. Susiurbti ½ litro Aspirmatic® darbinio tirpalo į atsiurbimo sistema, kitą ½ litro supilti į spjaudyklę. Leisti, kad Aspirmatic® veiktų bent 30 minučių (per pietų pertrauką ir darbo dienos gale). Sudėtis: 
100g Aspirmatic® yra 7,5g dioctyldimethyl ammonium chloride, nejoniniai surfaktantai (aktyviosios paviršiaus medžiagos), putojimo reguliatoriai, korozijos inhibitoriai, kvapai ir dažai. Darbų saugos nurodymai: Pateikiami saugos duomenų lape ir naudojimo instrukcijoje, kurie pridedami įsigyjant preparatą.

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Medicininių instrumentų dezinfekavimui

2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce