Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Jūs esate: Sportas » Treniruokliai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Treniruokliai

Įvairių tipų treniruokliai ir kita sportinė įranga. Palankiomis kainomis čia galite įsigyti jėgos, elipsinių, dviračių tipo ir kitų treniruoklių bei jų priedų. Didelis prekių pasirinkimas.
- 10%
9,72 €
8,75 €
- 10%
9,66 €
8,69 €
- 10%
7,96 €
7,16 €
- 10%
7,96 €
7,16 €
- 10%
5,88 €
5,29 €
- 10%
5,25 €
4,72 €
- 10%
4,66 €
4,19 €
- 10%
4,08 €
3,67 €
149 €
119 €
98 €
25,32 €
24,09 €
22,38 €
14,18 €
6,85 €
5,08 €
4,82 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Šioje kategorijoje treniruokliai suskirstyti į keturias grupes, padėsiančias lengviau atlikti prekių paiešką. Tai tokios grupės kaip „Dviračiai treniruokliai“, „Elipsiniai treniruokliai“, „Jėgos treniruokliai“ ir „Kiti treniruokliai, priedai“.
Dauguma šių prietaisų yra pritaikyti naudotis įvairaus amžiaus žmonėms. Jie yra tinkami naudoti tiek namuose, tiek sporto salėse. Kai kurių tipų treniruokliai užima nedaug vietos, yra kompaktiški, todėl juos laikant namuose nesusiduriama su jų laikymo problemomis. Kitais atvejais reikėtų atsižvelgti į treniruoklių dydį.
Prieš įsigyjant treniruoklį, būtina atkreipti dėmesį į prekės apraše esančius nurodymus. Dauguma treniruoklių turi maksimalų išlaikomą svorį, todėl reikėtų atsižvelgti ir į šiuos nurodymus. Kitos savybės taip pat svarbios, tačiau turėtų būti pasirenkamos pagal individualius poreikius.
Paprastai treniruokliai yra skirstomi pagal jų poveikį. Tai - kardio treniruokliai ir jėgos treniruokliai. Pastarieji yra skirti išvystyti didesnei jėgai, raumenims, o kardio treniruokliai pritaikyti pratimams, skirtiems širdžiai ir kvėpavimo sistemai. Šie treniruokliai naudojami siekiant pagerinti fizinę būklę ir sudaro didesniąją dalį treniruoklių, naudojamų namuose. Jėgos treniruokliai reikalingi tik tais atvejai, kuomet planuojami rimti raumenų masės pasikeitimai. Treniruotis namų sąlygomis nesiekiant ypatingų rezultatų galima ir naudojantis įvairių tipų svarmenimis.
Kardiotreniruokliai dažnai pasirenkami tais atvejais, kuomet miestų gyventojai neranda tinkamos aplinkos sportui. Tuomet idealiu pasirinkimu tampa bėgimo takeliai ar treniruokliai dviračiai. Šio tipo treniruokliai padeda ne tik sustiprinti širdį, bet ir atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Esant galimybei ir poreikiui, treniruotes galima papildyti jėgos treniruokliais.
Labiausiai paplitę kardiotreniruokliai yra dviračių tipo treniuokliai, bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai, irklavimo mostus atkartojantys treniruokliai ir taip vadinami steperiai. Nepriklausomai nuo treniruoklio tipo, jų visų veikimo principas vienodas - krūvis reguliuojamas priklausomai nuo pasipriešinimo stiprumo atliekant pratimus.
Kitas treniruoklių tipas - jėgos treniruokliai. Jie gali būti skirstomi į dvi grupes. Tai - treniruokliai, veikiantys naudojant treniruotes atliekančio žmogaus svorį arba naudojant svarmenis.
Treniruočių krūvis su šiais treniruokliais turėtų būti nustatomas šios srities specialistų. Pernelyg didelis krūvis gali sukelti nepageidaujamų poveikių - patempimus, raumenų plyšimus ir kt.
Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje esantiems treniruokliams yra taikomos gamintojų garantijos. Pristatymo laikas - 3 d. d. Jei renkantis treniruoklį iškilo klausimų, galite skambinti nurodytu informaciniu telefonu arba užpildyti užklausos formą, esančią puslapio apačioje.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce