Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Spenelių kompresai MULTI - MAM COMPRESSES 12vnt.

Spenelių kompresai MULTI - MAM COMPRESSES 12vnt.

Pristatymo laikas (d.d.): 3
10,97 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
„Multi-Mam“ kompresai – intensyviam spenelių gydymui
-          Suteikia tiesioginį raminantį poveikį skausmingiems speneliams.
-          Neutralizuoja kenksmingus mikroorganizmus. Apsaugo nuo infekcijos (mastito).
-          Gerina aplink spenelius esančios odos būklę.
-          Gelis yra natūralus, nekenksmingas net jį nurijus. Be konservantų!
-          Skatina natūralų gijimą.
 
Savybės
,,Multi-Mam" kompresai sukurti intensyviai spenelių priežiūrai kūdikį maitinančioms moterims. Produkto pagrindas – patentuotas natūralios sudėties 2QR* kompleksas, kuris saugiu ir natūraliu būdu užkerta kelią kenksmingų mikroorganizmų susidarymui. „Multi-Mam“ kompresai suteikia tiesioginį raminantį poveikį skausmingiems speneliams, gerina odos būklę, sumažina patinimą ir padeda išvengti infekcijų. Kiekvienas kompresas prisotintas biologiškai aktyvaus gelio, kurio sudėtis (natūralios augalinės medžiagos) yra visiškai nekenksminga ir saugi net nurijus. Gelio nereikia nuvalyti prieš maitinant krūtimi - kūdikiams jo skonis maloniai saldus. „Multi-Mam“ kompresas - tai minkštas ir patogus ant spenelio dedamas įklotas, sudarantis tinkamą aplinką natūralaus gijimo procesui. Jo plonas plastikinis sluoksnis neleižia susitepti liemenėlei. „Multi-Mam“ idealiai tinka gydyti pažeistus spenelius krūtimi maitinančioms motinoms.
 
Naudojmas
Nusiplaukite rankas ir spenelius drungnu vandeniu. Švelniai nusausinkite. Atidarykite pakuotę, išlankstykite kompresą ir uždėkite geliu impregnuotą sluoksnį ant skausmingo spenelio. Laikykite kompresą tiek, kiek reikia, tačiau ne trumpiau kaip 10 minučių, pageidautina 30 minučių ir neilgiau kaip 1 valandą. Kompresas yra vienkartinis, tad panaudotą kompresą reikėtų išmesti. Sudedamosios dalys yra saugios ir kūdikiui, todėl prieš žindymą gelio pertekliaus nuvalyti nereikia. Intensyviai piežiūrai šią procedūrą kartokite mažiausiai du kartus per dieną - tol, kol išnyks negalavimai. „Multi-Mam” kompresų nerekomenduojama naudoti ilgiau kaip 30 dienų (vienam gydymo kursui). Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.
 
Sudėtis
Galaktoarabinono poliglukorono rūgšties polimeras*, augalinės kilmės glicerinas, ksantano guma.
 
*2QR kompleksą sudaro patentuoti biologiškai aktyvūs polisacharidai.
 
Šalutinis poveikis
Dėl natūralios „Multi-Mam” sudėties, alergijos ar padidėjęs jautrumas pasireiškia itin retai. Jei turite abejonių, patariame mažą kiekį gelio užtepti ant vidinės dilbio dalies. Atsiradus išbėrimams ar niežuliui rekomenduojame „Multi-Mam” kompresų nenaudoti.
 
 
 

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Spenelių priežiūrai

Daugiau: Spenelių priežiūrai ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce