Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Enterinis maitinimas

Dirbtinis maitinimas ir tam skirti preparatai gali būti taikomi ligoniams, kūdikiams, alergiškiems karvės pienui ar netoleruojantiems kitų baltymų žmonėms. Didelis pasirinkimas „Nutridrink“ enterinio maitinimo mišinių, padėsiančių atstatyti ligonių sveikatą. Šie mišiniai tinkami ir tiems, kuriems įprastas maitinimas yra nepakankamas ar neįmanomas.

Pagal nurodytus kriterijus prekių nėra.
Dirbtinis maitinimas šioje skiltyje apima priemones dirbtinio maitinimo įgyvendinimui, enterinius mišinius ir gėrimus bei maisto papildus. Priemonėms priskiriami perkutaninei endoskopinei gastronomijai skirti rinkiniai ir gastronominiai zondai (vamzdeliai). Pastarieji gaminiai naudojami jau įvestų zondų pakeitimui. Renkantis zondus reikėtų žinoti jau įvesto zondo tipą ir patikrinti jo suderinamumą su šioje skiltyje siūlomais gaminiais.
Enteriniai mišiniai dirbtiniam maitinimui yra „Nutricia“ - pasaulyje pripažintų gamintojų medicininės paskirties gaminiai, skirti naudoti įvairaus sudėtingumo ligų atvejais. Dalis jų skirti ligoniams, negalintiems maitintis savarankiškai. Šių gaminių pakuotės pritaikytos tiesioginiam pajungimui prie maitinimo zondų. Jų naudojimas turi būti griežtai kontroliuojamas medicinos specialistų. Kadangi mišinių sudėtis yra skirtinga, juos rinktis reikėtų atsižvelgiant į konkretaus ligonio fizinę būklę ir pasitarus su prižiūrinčiais medikais.
Mitybos nepakankamumu besiskundžiantiems pacientams ar esant kitoms indikacijoms rekomenduojami skysti mišiniai, kuriuose gausu po ligos atsigaunančiam organizmui būtinų medžiagų. Paprastai vienas 500 ml gėrimas atitinka visavertį vienos dienos reikalingų medžiagų ir kalorijų kiekį. Skysti mišiniai yra skirti vartoti enteriniu būdu. Kai kurie jų turi skirtingus skonius, pvz. šokolado, braškių, tropinių vaisių ir pan.
Tačiau dirbtinis maitinimas neapsiriboja vien skysto pavidalo mišiniais. Šie mišiniai gaminami ir miltelių forma. Dauguma jų gaminami be laktozės ir gliuteno, todėl yra tinkami žmonėms, netoleruojantiems šių medžiagų.
Šalia maistinių gėrimų ir enterinių mišinių, skiltyje „Dirbtinis maitinimas“ siūlome ir maisto papildus. Šie produktai gaminami miltelių pavidalu ir yra skirti žmonėms, kurių mitybos racionas ar maistinių medžiagų pasisavinimas neatitinka rekomendacijų. Taip pat - po traumų, išsekus organizmui ar sergant infekcinėmis ligomis.
Dar viena prekių rūšis šioje kategorijoje - tai maisto papildai aktyviems ir sportuojantiems žmonėms. Šie papildai turi pakankamą kiekį baltymų, būtinų norint išlaikyti reikiamą fizinį pasiruošimą. Jie gaminami iš natūralių medžiagų, siekiant sportuojančių žmonių organizmą apsaugoti nuo kenksmingų medžiagų, įvairių konservantų, dažiklių ir pan.
Tiek maisto papildus, tiek gėrimus ir enterinius mišinius reikėtų rinktis atsižvelgiant į prekių aprašuose esančias indikacijas ir produktų sudėtį.  Visi dirbtiniam maitinimui pritaikyti gaminiai yra gerai subalansuoti ir visaverčiai maistinių bei sveikatinančių medžiagų šaltiniai.
 
 

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce