Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Skalbimo skystis be enzimų Bio2 ekologiškas Almacabio 1l

Skalbimo skystis be enzimų Bio2 ekologiškas Almacabio 1l

Gamintojas:

Hedera Natur

Pristatymo laikas (d.d.): 3
9,24 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Ekologiškas „Almacabio“ hipoalerginis skalbimo skystis be enzimų „Bio2“. Tinka jautriai odai. Tinka skalbti rankomis ir mašina. Idealiai tinka skalbti apatinius, lininius, spalvotus  ir kūdikių drabužius. Užtenka 28 skalbimams.
Pašalina nepageidaujamus skalbinių kvapus. Gerai skalbia įvairias purvo, riebalų, organinės kilmės atliekų ir kitų rūšių dėmes. Naudojant šį skalbimo skystį papildomai nereikia nukalkintojo ar vandens minkštiklio. Apsaugo skalbimo mašinos metalines dalis.
Be fosforo, fosfatų, enzimų, konservantų, dažiklių, kvapiklių, gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių, esencijų ir eterinių aliejų. Be sunkiųjų metalų: nikelio, chromo, kadmio ir piombo. Su augaliniu glicerinu, kuris apsaugo odą.
Dozavimas: skalbimas mašina (4–5 kg sausų skalbinių): nurodyta lentelėje (1 dangtelis = 35 ml). Skalbimas rankomis: nurodytus kiekius pilti į 5 l vandens.
Naudojimas: Nurodytą skysčio kiekį pilti į skalbimo mašinos stalčiuką arba tiesiai į būgną. Didesnis nei nurodytas skalbimo skysčio kiekis nepagerins skalbimo rezultato.
Nors visoje „Almacabio“ produkcijoje nenaudojami stiprūs cheminiai konservantai ir kvapai, labai jautrūs žmonės nori išvengti net ir natūralių kvapų, maistinių konservantų, tam tikrų augalinių tenzidų. Tam „Almacabio“ sukūrė „Bio2“ – hipoalerginę liniją. Visai be konservantų, enzimų, kvapų ir esencijų. Tinka ir labai jautriems žmonėms, ir kenčiantiems nuo daugialypio cheminio jautrumo MCS (angl. multiple chemical sensitivity). Tai patvirtina Bio C.E.Q sertifikatas.
„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Qreikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos ir nedaromi bandymai su gyvūnais. Produktai tinka veganams.
„Almacabio“ naudoja tik augalinės kilmės PAM ir visi produktų komponentai suyra per trumpiausią įmanomą laiką. Tausoja aplinką – pakuotes gamina iš perdirbto plastiko.
      
Italijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.
„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais – visų gaminio ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant pakuotės. Taip elgiasi vos keli ekologiškų švaros priemonių gamintojai. Kiti nurodo tik apibendrintą sudėtį pagal teisės aktų reikalavimus.
Sudėtis (INCI): sodium coceth sulfate, glycerin, caprylyl glucoside, sodium chloride, potassium cocoate, sodium citrate, sodium gluconate, potassium metasilicate.
Cheminė sudėtis: 5–15% anijoninių PAM (iš kokosų), <5% nejoninių PAM (iš kokosų), muilo (iš kokosų).

 

Skalbimo priemonės

- 10%
15,62 €
14,06 €
- 10%
13,51 €
12,16 €
- 10%
11,18 €
10,06 €
- 10%
8,52 €
7,67 €
- 10%
8,52 €
7,67 €
Daugiau: Skalbimo priemonės ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce