Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Skalbimo skystis angorai ir kašmyrui ekologiškas Almacabio 1l

Skalbimo skystis angorai ir kašmyrui ekologiškas Almacabio 1l

Gamintojas:

Hedera Natur

Pristatymo laikas (d.d.): 3
9,20 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Ekologiškas „Almacabio“ skalbimo skystis švelniems angoros, kašmyro, merino vilnos ir šilko gaminiams. Plauna kaip kondicionierius ir itin tausoja audinius. Tinka skalbti mašina ir rankomis. Veiksmingai šalina dėmes ir tausoja audinio spalvas, atnaujina pluoštą, kas padaro gaminį švelnų ir purų. Nesuvelia vilnos. Užtenka 28 skalbimams.
Su lengvai ir greitai suyrančiais tenzidais iš augalinės kilmės žaliavų. Be naftos chemijos. Be fosfatų, optinių baliklių ir dažiklių. Tinka biologiniams nuotekų valymo įrenginiams.
Naudojimas: nurodytą skysčio kiekį pilti į skalbimo mašinos stalčiuką, arba tiesiai į būgną. Didesnis nei nurodytas skalbimo skysčio kiekis nepagerins skalbimo rezultato.
Dozavimas:
- skalbiant mašina (4–5 kg sausų skalbinių) - nurodyta lentelėje (1 dangtelis = 36 ml).
- skalbiant rankomis – 36 ml (vidutinis užterštumas) arba 45 ml (didelis užterštumas) 10 l vandens.
Visi „Almacabio“ produktų komponentai suyra per trumpiausią įmanomą laiką. Visi tenzidai yra iš augalinės žaliavos, kvapai – be agresyvių cheminių komponentų, konservantai – tik maisto kategorijos. „Almacabio“ tausoja aplinką – pakuotes gamina iš perdirbto plastiko.
„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Qreikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos ir nedaromi bandymai su gyvūnais. Produktai tinka veganams.
      
Italijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.
„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais – visų gaminio ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant pakuotės. Taip elgiasi vos keli ekologiškų švaros priemonių gamintojai. Kiti nurodo tik apibendrintą sudėtį pagal teisės aktų reikalavimus.
Sudėtis (INCI): cetoleth-5, caprylyl glucoside, dipalmoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, laureth-3, potassium sorbate, sodium benzoate, parfum, hexyl cinnamal.
Cheminė sudėtis: 5-15% nejoninių PAM (iš kokosų), <5% katijoninių PAM (iš kokosų), kvapai, natrio benzoatas, heksil cinamalis.
 

Skalbimo priemonės

- 10%
15,62 €
14,06 €
- 10%
13,51 €
12,16 €
- 10%
11,18 €
10,06 €
- 10%
8,52 €
7,67 €
- 10%
8,52 €
7,67 €
Daugiau: Skalbimo priemonės ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce