Skalavimo skystis CARIES ABRASION AND EROSION CURASEPT BIOSMALTO 300ml

Kosmetika ir higiena
Gamintojas: Curasept S.p.A
12,59 €
12,59 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

– Apsaugo ir tvirtai remineralizuoja emalio ir dentino pažeistas vietas, papildydamas jas trūkstamomis medžiagomis, ėduonies bei apnašų susidarymo prevencijai.

Originali itališka  Biosmalto formulė :
– Tvirtai remineralizuoja emalio pažeidimus, užpildant trūkstamomis medžiagomis dentino tubules;
– Apsaugo nuo rūgšties erozijos poveikio;
-Sumažina jautrumą ir užkerta kelią galimam dantų jautrumui;
– Apsaugo nuo dantų ėduonės susidarymo;
Biosmalto „Caries abrasion and erosion „ susideda iš dviejų pagrindinių  funkcinių medžiagų, esančių mikrokristalų pavidalu:
Fluorohydroksiapatitas ir bio-aktyvūs komponentai
Bendras šių mikrokristalų veikimas suteikia BIOSMALTO didelį biologinį aktyvumą, saugantį ir remineralizuojantį nuolatinių dantų kietus audinius. To pasekoje  dantys tampa atsparesni bakterijų, maisto, gėrimų, rūgščių  ir virškinimo trakto refliukso, šalutiniam poveikiui.
Formulėje hidroksiapatitas papildytas magniu, stroncio karbonatu, suderintas su chitozanu ir fluorohidroksiapatitu remineralizuoją pažeistas emalio vietas, užpildo dentino tubules.
Stroncio druskos efektyviai ir  greitai sumažina dantų jautrumą. Dėl biologinio aktyvumo sudedamosios medžiagos burnos ertmėje susilietusios su seilėmis iš karto ištirpsta, greitai atpalaiduodamos veikliąsias medžiagas, kurios prasiskverbia į pažeistas danties vietas. Taip palaipsniui papildomas medžiagų trūkumas ir emalis bei dentinas sutvirtėja, ko pasekoje pašalindamas jautrumo pojūtis ar ėduonies susidarymo galimybė.

Sudėtis: Purified Water, Glycerin, Hydrated Silica, Fluoro Idrossiapatite (H.A.F.), Mg-Sr-Carbonato Idrossiapatite coniugata con Chitosano (Bio-Active Complex), Cellulose Gum, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Aroma, Potassium Acesulfame, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid.

KAIP VARTOTI:
Burnos skalavimo skystis suaugusiesiems ir vyresniems nei 7 metų vaikams. Prieš naudojimą gerai suplakite. Naudoti mažiausiai du kartus per dieną, ryte ir vakare, po valymosi dantis dantų šepetėliu bei dantų pasta.

Skalauti vieną minutę 10 ml skysčio.
Rekomenduojama  naudoti produktą kartu su dantų pasta BIOSMALTO „Caries abrasions and erosion“  idealiam norimam rezultatui pasiekti.
 

ĮSPĖJIMAI:
  • Tik išoriniam naudojimui, nenuryti
  • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje
  • Nenaudoti padidėjusio jautrumo ar alergijos vienam ar daugiau komponentų atveju
  • Laikykite atokiau nuo šviesos ir šilumos šaltinių

 
„CE“ medicininės paskirties produktas, atidžiai perskaitykite įspėjimus ir naudojimo instrukcijas.