Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Šampūnas nuo plaukų slinkimo ir plikimo Thymuskin Med 200ml

Šampūnas nuo plaukų slinkimo ir plikimo Thymuskin Med 200ml

Pristatymo laikas (d.d.): 3
56,94 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Thymuskin Med Šampūnas 200ml – plaukų slinkimui ir plikimui mažinti. Biologiškai itin efektyvus šampūnas su aktyviųjų dalių junginiu - GKL. Kovoja su stipriu plaukų slinkimu ir plikimu.
Rekomenduojamas esant:
- Androgeniniam plaukų slinkimui ir plikimui;
- Difuziniam slinkimui (Telogen Effluvium);
- Židininiam slinkimui;
- Plaukų slinkimui chemoterapijos metu;
- Plaukų problemoms: plaukų lūžinėjimas, jautri galvos oda, pleiskanos.
Thymuskin MED šampūnas - biologinio aktyvumo sintetinių veikliųjų medžiagų kompleksas, kuris skatina ir aktyvina plaukų ir odos ląstelių imuninę sistemą, padidina ląstelių gyvybingumą ir gali sumažinti ar net sustabdyti folikulų ląstelių nykimo procesą. Thymuskin veikliųjų medžiagų kompleksas, esantis Thymuskin preparate, stiprina plaukų šaknų ląsteles augimo procese (Anagen etapas). Plaukų folikulai, kurie negalutinai pažeisti, yra aktyvuojami vėl ir nauji plaukai pradeda formuotis. Todėl Thymuskin preparatai plikose vietose aktyvuoja ir stimuliuoja naujų plaukų augimą.
Dėka Thymuskin veikliųjų medžiagų komplekso, Jūsų plaukų būklė pagerės jau po 8-12 savaičių, o plaukų šaknys bus aktyvuotos naujam augimo procesui. Svarbiausias sėkmės kriterijus yra nuoseklus ir reguliarus naudojimas.
Svarbu: Patologinis plaukų slinkimas gali būti ligos požymis. Tokiais atvejais būtina pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku. Thymuskin efektyvumas įrodytas 13 klinikinių studijų metu, kurios atliktos patikimiausiose Europos klinikose ir universitetinėse ligoninėse: Academic Educational Hospital of the Universities of Frankfurt and Heidelberg Hospital of the City Vienna-Lainz Ruprecht-Karls-University Heidelberg University Muenster Medical Academy Hannover Med. Hospital of the Technical University Munich German Cancer Research Center Heidelberg Dermatological University of Milano Women Dermatologists of Italy (DDI).

Vartojimas:
Išplaukite plaukus tradiciniu šampūnu. Užtepkite šampūną (2-3ml) ant drėgnų plaukų, švelniai įmasažuokite į galvos odą (apie vieną minutę) ir palaikykite apie 3 minutes. Nuplaukite šiltu vandeniu ir gerai išskalaukite. Plaukams išdžiuvus , probleminėse vietose tepkite Thymuskin Treatment Gel gelio (2-3ml) ir palikite iki kito galvos plovimo.
Atsargumo priemonės: - Tik išoriniam naudojimui - Saugokite nuo vaikų.

Šampūnai nuo plaukų slinkimo

- 50%
22,92 €
11,46 €
- 21%
14,35 €
11,34 €
- 20%
13,90 €
11,12 €
2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce