Purškiklis antibakterinis rankoms ir paviršiams Puressentiel 80ml

Medicinos priemonės ir technika
Gamintojas: LABORATOIRE PURESSENTIEL
8,32 €
8,32 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
PURESSENTIEL
ANTIBAKTERINIS PURŠKIKLIS RANKOMS IR PAVIRŠIAMS
Skystis

 
Veiklioji medžiaga etanolis, CAS Nr. 64-17-5, EB Nr. 200-578-6, 71,4 %.
Sudėtyje yra glicerolio, eterinių aliejų (levandų, citrinų, arbatmedžių).
 

Pavojinga
Labai degūs skystis ir garai. Sukelia smarkų akių dirginimą. Sudėtyje yra d-limoneno. Gali sukelti alerginę reakciją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Naudojant šį produktą, nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį / talpyklą šalinti pagal nacionalinius reikalavimus.
Informacija apsinuodijus tel. +370 5 236 2052.
 
 
 
Asmens higienos dezinfekantas ir dezinfekantas, neskirtas tiesioginiam žmonių naudojimui (1 ir 2 produktų tipai). Higieninei rankų dezinfekcijai ir mažų paviršių dezinfekcijai buityje. Negali būti naudojamas žaizdoms ir pažeistai odai gydyti. Prieš naudodami perskaitykite naudojimo instrukciją.
 
Biocidinio produkto autorizacijos liudijimas Nr. (10-14 17.5 Mr)BPR-111 (A-0102BNO603954-22-17),
galioja iki 2027-02-22.
 
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
 
Naudojimas. Odai dezinfekuoti išspauskite apie 3 ml produkto ant rankų ir masažuodami trinkite į rankų odą apie 1 min. Po dezinfekcijos odos nuplauti nereikia. Tinka mažų paviršių (rankenėlių, vairo, telefono ekrano, kompiuterio klaviatūros, kompiuterio pelės ir kt.) dezinfekcijai: papurkškite ant minkštos šluostės ir kruopščiai juos nuvalykite. Pasižymi baktericidiniu (pagal EN 13727 – 1 min, pagal EN 13697 – 5 min. (S. aureus, P. aeruginosa, E. hirae, E. coli); pagal EN 1500 (E. coli) – 1 min.) ir virucidiniu (pagal EN 14476; Adeno, Murine Noro (MNV) ir Polio virusai; 1 min.) poveikiu.
 
Atsargumo priemonės.Nerekomenduojama naudoti jaunesniems nei 3 metų vaikams. Saugoti, kad priemonės nepatektų į akis, ant žaizdų ir ant gleivinės. Nenaudoti ant pažeistos ar sudirgintos odos. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Abejojant, kad produktas gali gadinti dezinfekuojamą paviršių, išbandyti ant nedidelio ploto mažai matomoje vietoje.
 
Tūris: 80 ml 
Tinka naudoti: žr. ant pakuotės.
 
Gamintojas. Laboratoire Puressentiel®, Avenue Molière 144, 1050 Brussels (Belgija).
Platintojas. UAB Litfas, Vytauto g.6, LT-55175 Jonava, Lietuva