Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
Jūs esate:
Priemonė valyti kalkių nuosėdas SODASAN 1L

Priemonė valyti kalkių nuosėdas SODASAN 1L

Gamintojas:

Sodasan, Vokietija

Pristatymo laikas (d.d.): 3
5,60 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Šiame valiklyje esanti citrinų rūgštis pasižymi labai žemu pH, o tai reiškia, jog valiklis yra pajėgus ištirpinti kalkių nuosėdas. Citrinų rūgštis neturi kvapo, dėl ko yra tinkama naudoti maisto pramonėje. Efektyviai šalina kalkių nuosėdas nuo elektrinių prietaisų paviršių, tokių kaip kavos aparatai, indaplovės, skalbimo mašinos, elektriniai virduliai ir kt. Sertifikuota ECOCERT.
Naudojimas: skalbimo mašinoms: įpilkite 1 l valiklio į skalbimo mašiną be skalbinių ir nustatykite skalbimo režimą skalbti 60ºC temperatūroje; indaplovėms: 1 l valiklio įpilkite į indaplovę ir paleiskite veikti tuščią indaplovę; kavos aparatams: 200 ml valiklio ir 800 ml vandens leiskite bėgti per aparatą, po to paleiskite švarų vandenį, kol vanduo taps skaidrus. Visuomet laikykitės gamintojo nurodymų! Neskiestą priemonę pilkite ant kriauklių, klozeto, keraminių detalių ar plytelių, leiskite įsigerti ir nuplaukite švariu vandeniu. Naudodami valiklį dėvėkite gumines pirštines! Kadangi priemonė yra itin rūgštinė, laikykitės visų naudojimosi ir saugumo instrukcijų.
Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys.
Sudedamosios dalys: >30% vandens, 15-30% citrinų rūgšties.
Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Patekus į akis ar ant odos, nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.
Gamintojas: SODASAN

Valymo priemonės

Daugiau: Valymo priemonės ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce