Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Ploviklis vaisių ir daržovių SODASAN 500ml

Ploviklis vaisių ir daržovių SODASAN 500ml

Gamintojas:

Sodasan, Vokietija

Pristatymo laikas (d.d.): 3
5,67 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Vaškas, cheminės medžiagos, dirvožemio likučiai ir kiti nešvarumai ant Jūsų vaisių ir daržovių? Vaisių ir daržovių ploviklis Sodasan yra 100% natūralus, efektyvus ir saugus. Švelnaus greipfrutų kvapo, nepalieka likučių ar poskonio. Plaukite obuolius, pomidorus, paprikas, agurkus, burokus, taip pat mažus vaisius ir net uogas! Sertifikuota ECOCERT ir Ecogarantie. Sudėtyje nėra fermentų, GMO.
Sertifikuota Ecogarantie, švelnaus greipfrutų aromato, be enzimų, be GMO, tinka veganams. Sodasan vaisių ir daržovių ploviklis pašalina nešvarumus ir nepageidaujamas apnašas (vašką, žemę, žemės ūkyje naudojamus chemikalus) nuo paviršiaus ir nepalieka jokio poskonio. Plauna įvairius produktus, tokius kaip obuoliai, vynuogės, pomidorai, paprikos, agurkai, brokoliai ir kt. Efektyvus ir saugus. Tinka naudoti ir trapiems, minkštiems vaisiams ir uogoms.
Naudojimas: gausiai apipurkškite šiuo plovikliu, gerai patrinkite arba tiesiog palikite ant minkštų paviršių 20-30 sekundžių ir po to gerai nuskalaukite. Nerekomenduojama grybams dėl jų porėtos struktūros.
Sudedamosios dalys: >30% vandens, <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų iš cukraus, anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (muilas), alkoholis, natrio hidrogenkarbonatas, citratas, kvapai, kurių sudėtyje yra limoneno. 100% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės.
Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis, nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.
Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys.
Gamintojas: SODASAN

Indų plovikliai

- 7%
16,83 €
15,65 €
- 7%
7,79 €
7,24 €
- 7%
4,64 €
4,32 €
- 7%
2,59 €
2,41 €
Daugiau: Indų plovikliai ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce