Pieštukas Nai Repel Myco Clean

Medicinos priemonės ir technika
Gamintojas: UNI-PHARMA , EU
12,11 €
12,11 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
Medicininė priemonė - pieštukas nagų grybeliui gydyti.
paprastas būdas efektyviai kovoti su nagų grybeliu.
 Nai Repel  Myco Clean, sudėtyje yra medžiagų, galinčių pakeisti nago aplinką, kuri bus nepalanki nagų grybeliui. Dėl patogaus pieštukinio aplikatoriaus juo paprasta naudotis.
*  Išorinio naudojimo t.y. skirtas tiems, kas vengia vartoti vaistus ar nemegsta ryti tablečių.
*  Neturi šalutinio poveikio.
*  Efektyvus ir paprastas naudojimas.

     Naudojimosi instrukcija: Nuvalykite pažeistus nagus su daug vandens, nusausinkite juos ir pašalinkite lako likučius nuo jų paviršiaus. Atsukite kamštelį nuo pieštuko. Pieštuku padenkite visą nago paviršių irapatinę nago krašto pusę.  Naudokite produktą du kartus per dieną(dienos metu ir vakare). Produktas įsigeria  ir nudžiūna per 1-2 minutes, tad galite autis iškart po jo panaudojimo. Užtepus produktą, taip pat galima naudoti nagų laiką. Tačiau neužmirškite jo pašalinti prieš kiekvieną naują Nai Repel  Myco Cleannaudojimą.  Galima naudoti tiek rankų, tiek kojų nagams. Siekiant geresnių rezultatų, turėtumėte preparatą naudoti bent 3 mėnesius ar tiek, kiek užtruks pilnas nagų išgijimas. Dėmesio! Tuo atveju, jei pieštuko šepetėlis pasirodytų per daug sausas, nuimkite antgalį, esantį kitame pieštuko gale ir vieną kartą paspauskite mygtuką esantį pieštuko gale. Taip papildysite pieštuko šepetėlį. Normaliam naudojimui nebūtina spausti šio mygtuko po kiekvieno panaudojimo.
    Nai Repel Myco Clean  yra medicininė priemonė, kuri siekia pašalinti nagų grybelį, dažniausiai atsirandantį ant kojų, o kartais ir rankų nagų. Produktas veikia natūraliai slopina grybelinių ligų plitimą mažindamas nagų pH ir sukurdamas nepalankią aplinką dermatofitų (grybai, sukeliantys grybelines infekcijas) plėtimuisi.  Nai Repel Myco Clean  susdėtyje yra įvairių žolelių aliejų, kurie rūpinasi ir stiprina nagus.
    Atsargumo priemonės-Tik paviršiniam naudojimui; Nenaudokite sužeidimo atveju; Saugokite nuo vaikų;
Venkite kontakto su akimis ir gleivinėmis;  Jei produkto pateko į akis ar ant gleivinių, gerai nuplaukite su vandeniuAlerginės reakcijos atveju, nutraukite produkto naudojimą ir kreipkitės patarimo į gydytoją.
Sudėtis/INGREDIENTS: Ethyl,Lactate,Melaleuca, Alternifolia oil,ThymusVulgaris Oil, Rosemary Oil & Lactic Acid.;  
Grynasis kiekis: 3 ml
Geriausias iki (pabaigos): Partijos Nr. 17-02
Laikykite sausoje ir vėsioje vietoje (5-25 C temperatūroje), nepasiekiamoje vaikams ir naminiams gyvūnams.
Platintojas: UAB Baltkos,  Smėlynės g. 112, Panevėžys.