Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Pieštukas balinantis dantis be peroksido ORALGEN NuPearl 2,5ml

Pieštukas balinantis dantis be peroksido ORALGEN NuPearl 2,5ml

Gamintojas:

Oralgen

Pristatymo laikas (d.d.): 3
14,52 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Balinamasis pieštukas – puikus pasirinkimas užimtiems žmonėms, kurie siekia stabilaus profesionalaus rezultato. Išskirtinis pieštuko šepetėlis specialiai sukurtas, kad būtų galima tikslingai balinti problemines vietas ir dėmes, o šypsena tikrai švytėtų. Pastebimai baltesni dantys per 25 minutes! BE PEROKSIDO!
Atsargumo priemonės: naudoti tik taip kaip nurodyta. Pasireiškus dirginimui arba jautrumui, nebenaudoti. Toks poveikis įprastai nestiprus, laikinas ir nekenksmingas. Jeigu Jums būtinos arba atliekamos stomatologinės procedūros arba dantų dėmės yra medikamentinės kilmės, pasitarkite su savo dantų gydytoju, ar galite naudoti dantų balinimo priemones. Produktas skirtas tik natūraliems dantims, jis nebalina karūnėlių, vainikėlių, laminačių, užpildų ir protezų. Vengti gelio patekimo į akis, ant drabužių, odos ir audinių. Negalima naudoti nėščioms ir maitinančioms moterims. Balinimo priemonių naudojimas nepakeičia nuolatinės dantų gydytojo priežiūros. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Negalima naudoti vaikams iki 16 metų.
  • Sukti pieštuką, kol šepetėlio galiuke pasimatys gelis. Ploną gelio sluoksnį užtepti ant matomų dantų paviršių. Šypsotis 30 sekundžių, o po 25 minučių nuskalauti. Galima naudoti kasdien pagal poreikį.
  • Ingredientai:
    Glycerin, Sodium Bicarbonate, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Xylitol, Sorbitol,  Aqua, Mentha Piperita (Peppermint) Oil,Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) See Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Cocamidopropyl Betaine, Limonene (Natural Flavor).

Dantų pastos suaugusiems

- 25%
4,95 €
3,71 €
- 10%
4,51 €
4,06 €
- 10%
4,22 €
3,80 €
- 10%
4,22 €
3,80 €
- 10%
4,22 €
3,80 €
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce