Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
Jūs esate:
Pienelis kietiems paviršiams valyti SODASAN 500ml

Pienelis kietiems paviršiams valyti SODASAN 500ml

Gamintojas:

Sodasan, Vokietija

Pristatymo laikas (d.d.): 3
3,63 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Pašalina įsisenėjusius nešvarumus ir degėsių apnašas
Itin švelnūs marmuro milteliai valo kietus paviršius, jų nebraižydami. Pašalina sunkiai valomas degėsių apnašas nuo keraminių, nerūdijančio plieno, stiklo keraminių ir indukcinių viryklių. Galingos augalinės kilmės sudedamosios dalys užtikrina tviskančią švarą virtuvėje ir vonioje. Po valymo palieka gaivų citrusų aromatą. Išskirtinės odą tausojančios valiklio savybės buvo patvirtintos dermatologų.
Naudojimas: užpilkite pienelio tiesiai ant užteršto paviršiaus arba šluostės. Stipriai patrinkite ir kruopščiai nuplaukite. Nenaudokite kartu su šveičiamosiomis šluostėmis. Nevalykite pieneliu plastikinių paviršių.
Sudedamosios dalys: daugiau kaip 30% vandens,marmuro milteliai, mažiau kaip 5% alkoholio (etanolio), nejoninės aktyviųjų paviršiaus medžiagos iš cukraus, natrio karbonatas, ksantano guma,kvapiosios medžiagos, limonenas, citralas, natrio hidrogenkarbonatas, natrio karbonatas.
Pavojaus instrukcija: Sukelia smarkų akių dirginimą. Saugumo instrukcija: dėmesio! Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. PRARIJUS: kreipkitės į gydytoją, jeigu pasijutote negerai. PATEKUS Į AKIS: nedelsiant atsargiai skalaukite vandeniu keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu lengva tai padaryti. Tęskite skalavimą. PATEKUS ANT ODOS: nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir muilo.
Gamintojas: SODASAN 

Valymo priemonės

- 8%
5,37 €
4,94 €
- 8%
5,37 €
4,94 €
- 8%
5,37 €
4,94 €
- 8%
4,95 €
4,55 €
Daugiau: Valymo priemonės ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce