Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Paviršių dezinfekcijos priemonė CHEMIPHARM DES NEW 5l

Paviršių dezinfekcijos priemonė CHEMIPHARM DES NEW 5l

Gamintojas:

Chemi-Pharm

Pristatymo laikas (d.d.): 3
43,12 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
CHEMIPHARM DES NEW – tai naujos kartos dezinfekavimo ir valymo skaidrus, skystas koncentratas.
Preparato sudėtyje yra 3 stipriai veikiantys dezinfektantai – spiritas ir dvi skirtingos ketvirtinės amonio druskos, kurios išplečia preparato panaudojimo sritis tiek, kad jis veikia ir tas bakterijas, kurios greitai tampa rezistentinėmis kitom dezinfekcinėm medžiagom. Preparatas taip pat puikiai veikiai bakterijas su stipriomis riebalinėmis kapsulėmis, nes spiritas pagerina dezinfektanto prasiskverbimą per kapsules. Įvertinant trejopą CHEMIPHARM DES NEW apsaugą, jo nereikia keisti, kaip kitų dezinfektantų. Preparatas pasižymi baktericidinėmis savybėmis, inaktyvuoja bakterija, virusus (tame tarpe HBV, HIV, Rota) ir grybelius. Preparato sudėtyje yra paviršiaus aktyviųjų medžiagų, todėl pasižymi geromis valomosiomis savybėmis.

NAUDOJIMAS
CHEMIPHARM DES NEW skirta naudoti ligoninėse, sanatorijose, vaikų priežiūros įstaigose, parduotuvėse, maisto pramonės įmonėse, pirtyse, baseinuose ir kitose vietose, kuriose reikalinga dezinfekcija.
Ja galima valyti visus drėgmei atsparius paviršius. Produktas tinka įvairių paviršių dezinfekcijai ir valymui. 0,5-1% tirpalu valomos patalpos (grindys, sienos, durys, palangės), baldai ir visi kiti drėgmei atsparūs paviršiai. Šiuo atveju dezinfekuotas patalpas nereikia perplauti vandeniu, esant reikalui užtenka nuvalyti sausa šluoste. Atliekant dezinfekciją galima naudoti purkštuvą, minkštiems baldams ir smulkiems daiktams – tankią kempinę ar šluostę.


Chemipharm Des NEW – tai efektyvi priemonė kovai ir profilaktikai prieš kojų grybelį, todėl gerai tinka pirčių, dušų, baseinų ir vonių plovimui. Taikant medikamentinį grybelio gydymą, 6 mėn. laikotarpyje ir po gydymo kurso, rekomenduojama plauti kojines 0,3% koncentracijos Chemipharm Des New tirpale, o taip pat 0,3% tirpalu išpurkšti avalynę ir išdžiovinkite.
Labai pagreitina kojų grybelio išgydymą.

DOZAVIMAS
Darbinis tirpalas išlaiko savo charakteristikas ir efektyvumą 14 dienų.
Gaminant darbinį tirpalą, priemonę reikia skiesti vandeniu. Veikimo laikas priklauso nuo tirpalo koncentracijos:
KONCENTRACIJA 0.5% 1%
EKSPOZICIJOS LAIKAS 10min. 5 min.DARBŲ SAUGOS NURODYMAI
Preparatas nenuodingas, tačiau koncentratas gali dirginti akis ir gleivines. Todėl dirbant naudokite gumines pirštines arba prieš darbą rankas sutepti apsauginiu kremu BIO GLOVE. Atlikus indų ir virtuvės inventoriaus dezinfekciją, viską reikia perplauti vandeniu.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

PIRMOSIOS PAGALBOS PRIEMONĖS
Patekus koncentratui ant odos – nuplaukite vandeniu. Patekus į akis – praplaukite dideliu kiekiu vandens, patekus į virškinimo traktą – gerkite didelį kiekį vandens, išplaukite skrandį ir kreipkitės pas gydytoją. 

SUDĖTIS 
ketvirtiniai amonio junginiai
natrio karbonatas
etanolis
tenzidai

pH 9

Saugokitės, kad nepatektų į akis!


Pakuotė 
1l plastikinis butelis su dozatoriumi arba be jo
5 l plastikinis bakelis

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Paviršių dezinfekcija

Daugiau: Paviršių dezinfekcija ››
2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce