Muilas marselio, bekvapis Etamine du Lys Nature 300g

Kosmetika ir higiena
Gamintojas: Etamine du Lys
4,46 €
4,46 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

„Etamine du Lys“ bekvapis Marselio muilas, verdamas pagal tradicinį gamybos metodą Prancūzijoje. Šio muilo sudėtyje yra 70% aukštos kokybės palmių aliejaus ir 30% kopros (džiovintų kokosų riešutų branduolių) aliejaus. Be cheminių priedų ir dažiklių. Be gyvūninės kilmės riebalų.
Tinka rankų ir kūno higienai. Taip pat juo galima skalbti net ir pačius jautriausius ar prabangiausius audinius – šilką, nėrinius. Augalinių aliejų derinys šiam muilui leidžia švelniai, bet efektyviai pašalinti dėmes iš drabužių. Tinka grindų plovimui ir kitų paviršių valymui ištirpinus muilo drožlių vandenyje. Gerai nuvalo riebalus.

Sudėtis: <30% katile virtas muilas (70% palmių, 30% kopros).
100% visų ingredientų yra natūralios kilmės.

Naudojimas. Dėmėms: sudrėkinkite muilą ir įtrinkite juo dėmes. Skalbkite įprastai. Skalbimui: sutarkuokite 40 g muilo 4.5 kg skalbinių. Drožles suberkite į tinklelį, o pastarąjį įdėkite per vidurį visų skalbinių. Jei skalbsite žemoje temperatūroje, drožles iš pradžių ištirpinkite karštame vandenyje. Universalus valiklis: į buteliuką (gali būti su purškiamuoju antgaliu) suberkite 30 g tarkuoto Marselio muilo ir užpilkite 100 ml karšto vandens. Sukratykite prieš naudodami, pilkite ant plaunamų paviršių, kuriuos galima po to nuvalyti drėgna šluoste ir nuskalauti švariu vandeniu.