Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Milteliai Supernutrients tikrinių blizgučių reishi grybų ekologiški 100 g

Milteliai Supernutrients tikrinių blizgučių reishi grybų ekologiški 100 g

Gamintojas:

Supernutrients, UK

Pristatymo laikas (d.d.): 3
12,14 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Ekologiški tikrinių blizgučių (reishi grybų, lot. Ganoderma lucidum) milteliai. Norėdami praturtinti mitybos racioną, tikrinių blizgučių miltelių galite įmaišyti į sriubą ar arbatą (rekomenduojama vartoti iki 5 g per dieną). Turi daug skaidulinių medžiagų. Baltymų šaltinis. Tinka veganams.
Tikrinis blizgutis yra plokščias medžių grybas. Jie jau tūkstančius metų naudojami Tolimųjų Rytų medicinoje. Turi seniausias gydomąsias tradicijas iš visų vaistinių augalų, žinomų Japonijos ir Kinijos medicinoje. Garbingai įtraukti ir į seniausią Kinijos praktinės medicinos vadovėlį „Shen Nong Ben Cao Jing“.
Natūraliai tikriniai blizgučiai auga Kinijos, Japonijos ir Korėjos kalnų miškuose, kur yra daug drėgmės ir trūksta saulės šviesos. Auga ant išvirtusių lapuočių medžių kamienų bei kelmų. Švieži grybai būna drėgni su ryškiai raudona kepurėle. Šiuo metu yra žinoma net virš šešiasdešimt šio grybo veislių, bet ne visos jos vienodai vertingos. Labiausiai žinomi yra raudonieji, purpuriniai, mėlynieji, geltonieji, juodieji ir baltieji. Iš jų medicininiu požiūriu vertingiausiu laikomas raudonasis.
Šiandien tikriniai blizgučiai yra auginami pasitelkiant biotechnologijas ir plačiai naudojami medicininiais tikslais. Pastaruosius kelis dešimtmečius mokslininkai su šiais grybais atlieka daug tyrimų, kad galėtų patvirtinti jų ypatingas savybes, kurios buvo žinomos dar prieš tūkstančius metų. Šių grybų populiarumas kaip „supermaisto“ sparčiai auga.
Supakuota aplinkoje, kurioje yra riešutų. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims.

Kinijoje užaugintas, Didžiojoje Britanijoje supakuotas sertifikuotas ekologiškas produktas.
Maistinė vertė (100 g tipinio produkto) – 872 kJ/214 kcal: riebalų 0.7 g (iš jų sočiųjų 0.2 g), angliavandenių 5.4 g (iš jų cukrų – pėdsakai), skaidulinių medžiagų 76.2 g, baltymų 8.5 g, druskos pėdsakai.

Supermaistas

Daugiau: Supermaistas ››
2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce