Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Milteliai indaplovėms ekologiški Almacabio 900g

Milteliai indaplovėms ekologiški Almacabio 900g

Gamintojas:

Hedera Natur

Pristatymo laikas (d.d.): 3
9,06 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Ekologiški „Almacabio“ koncentruoti milteliai indaplovėms su greitai ir visiškai suyrančiais tenzidais iš augalinės kilmės žaliavų. Nuo indų pašalina maisto likučius ir kvapus. Apsaugo indaplovės metalines dalis. Tinka stiklo, nerūdijančio plieno, keramikos, plastiko, aliuminio, krištolo, porceliano indams ir stalo įrankiams. Užtenka 45 plovimams.
Be fosfatų ir konservantų. Be sunkiųjų metalų.
Naudojimas: prikrauti indaplovę. Pilnai indaplovei (12 komplektų) į dozavimo stalčiuką įpilti 20 g miltelių. Pasirinkti atitinkamą plovimo programą. Po naudojimo, kruopščiai nuplauti rankas. Dirginantis, vengti sąlyčio su oda.
Visi „Almacabio“ produktų komponentai suyra per trumpiausią įmanomą laiką. Visi tenzidai yra iš augalinės žaliavos, kvapai – be agresyvių cheminių komponentų, konservantai – tik maisto kategorijos. „Almacabio“ tausoja aplinką – pakuotes gamina iš perdirbto plastiko.
„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Qreikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos ir nedaromi bandymai su gyvūnais. Produktai tinka veganams.
      
Italijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.
„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais – visų gaminio ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant pakuotės. Taip elgiasi vos keli ekologiškų švaros priemonių gamintojai. Kiti nurodo tik apibendrintą sudėtį pagal teisės aktų reikalavimus.
Sudėtis (INCI): sodium chloride, sodium sulfate, sodium silicate, sodium iminodisuccinate, sodium gluconate, coco alcohol alcoxylated, sodium etidronate, sodium polyaspartate, sodium citrate, amilase, parfum.
Cheminė sudėtis: <5% nejoninių PAM, fosfonatai; 15-30%: deguonies pagrindo balinimo medžiagos; kiti komponentai: enzimai (amilazė), kvapai.
 

Indų plovikliai

- 7%
16,83 €
15,65 €
- 7%
7,79 €
7,24 €
- 7%
4,64 €
4,32 €
- 7%
2,59 €
2,41 €
Daugiau: Indų plovikliai ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce