Hiperzoo.lt Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma: 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Mikroskopas ovuliacijai nustatyti

Mikroskopas ovuliacijai nustatyti

Pristatymo laikas (d.d.): 3
55,10 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Skirtas nustatyti moters ovuliacijai.
Babystart FertilFocus yra aukštos kokybės seilių pagrindu veikiantis ovuliacijos testas (dar kitaip vadinamas ovuliacijos mikroskopu). Šis mikroskopas leidžia jums prognozuoti ovuliaciją labai tiksliai - 98% tikslumu.  Tai tobulas pagalbininkas šeimoms bandančioms natūraliai pastoti.
Mini mikroskopas FertilFocus babystart - individualus diagnostikos prietaisas, kurio pagalba pagal seilės analizę menstruacinio ciklo metu galima nustatyti vaisingas ir nevaisingas dienas. Mikroskopas yra daugkartinio naudojimo labai tikslus ovuliacijos testas, o tai reiškia, kad jūs galite naudoti jį neribotą skaičių ir ženkliai sumažinti jūsų išlaidas darant ovuliacijos testą vienkartiniais testais.
 Mikroskopas turi pilną instrukciją ir ovuliacijos vaisingumo diagramą rezultatų stebėjimui! Aiškus ir paprastas mikroskopo naudojimas neužims daug laiko jums jį perprasti.
Kaip naudoti prietaisą?
Estrogeninių hormonų lygis vaisingomis dienomis didesnis, todėl padidėja druskos kiekis seilėse. Optinės sistemos, didinančios 60 kartus, dėka, išdžiuvusiose seilėse esanti kristalizuota druska sudaro „paparčio lapo" paveikslą. Mikroskopas turi LED apšvietimą, jums tereikia tik sufokusuoti okuliarą, kad galėtumėte peržiūrėti savo testo rezultatą ir įjungti mikroskopo apšvietimą.
Norėdami gauti tikslių rezultatą, testą daryti rekomenduojame ryte, nevalgius, negėrus, prieš valantis dantis arba dienos metu, nemažiau 3 valandas po valgymo, gėrimo arba rūkymo patepti vidinę optinio stiklo pusę seilėmis (be burbulų). Būtinai, nepamirškite pasižymėti savo rezultatą kalendoriuje arba vaisingumo diagramoje. Labai greitai jūs perprasite savo seilių struktūrą, kuri jums nurodys, kurios dienos yra nevaisingos, pereinamosios ir vaisingos.
Bandant pastoti ir nenorint spėlioti ar kitais budais nustatyti jūsų vaisingiausias dienas mes patariame naudotis  babystart FertilFocus. Tai yra lengvas, greitas ir kas svarbiausia patikimas būdas. Tiesiog įlašinkite seilių lašą į objektyvą ir leiskite mėginiui visiškai išdžiūti. Po penkių minučių mikroskopo pagalba peržiūrėkite į mėginį. Paspauskite LED šviesos mygtuką ir sufokusuokite mikroskopo okuliarą iki jums pasimatys ryškus vaizdas. Jei jūsų vaisingos dienos ar pereinamosios – tai jūs matysite paparčio lapo vaizdą.
Jei matote kažką panašaus į paparčio lapą  (kaip aukščiau paveiksle), tada jūs esate labiausiai vaisingose dienose, o jei jūs matote tiesiog beformė taškų padriką visumą -  jūs esate nevaisingame savo mėnesinių ciklo etape. Prietaisas yra santykinai nebrangu, nes ji yra daugkartinio naudojimo, ir jūs galite patikrinti savo vaisingumą, bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. "Paparčio" struktūra prasideda 3-4 dienas prieš ovuliaciją ir baigiasi 2-3 dienas po ovuliacijos, vaisingas laikotarpis trunka mažiau nei vieną savaitę. Praktiškai tai reiškia, kad šis paprastas prietaisas gali padėti nustatyti tinkamą laiką lytiniams santykiams siekiant didžiausių šansų pastoti.
Trumpai apie mikroskopą:
 • Patvarus metalinis korpusas.
 • Natūralus, higieniškas ir saugus
 • Be jokių chemikalų.
 • Diskretiškas - atrodo kaip jūsų lūpdažis.
 • Nėra nepatogaus šlapimo mėginio ėmimo.
 • Testavimas trunka vos 5 minutes.
 • Ilgalaikis, keičiamas elementas.
 Mini mikroskopas suteikia Jums galimybę:
 • Išvengti nepageidaujamo nėštumo. Lytinis gyvenimas nepavojingas tuo metu, kai mikroskope matyti „taškinė" struktūra. O tuo metu, kai mikroskope matyti „maišyta" struktūra ir „paparčio" struktūra rekomenduojama pasisaugoti;
 • Nustatyti labiausiai tinkamą pastojimui laiką (aktyvus lytinis gyvenimas rekomenduojamas tuo metu, kai mikroskope matyti „paparčio" ar „maišyta" struktūra);
 • Nustatyti kiaušialąstės subrendimo dieną (ryškiausia „paparčio" struktūra).
 Kur dar pritaikyti galima:
 
 • FertilFocus babystart labai reikalingas gydytojams, nes, jei prietaisas rodo kiaušialąstės subrendimą ir ovuliaciją, bet pastoti vis nepavyksta, nevaisingumo priežasties reikia ieškoti kitur.
 • Be to prietaisas gali padėti nustatant laukiamo vaiko lytį, kadangi, pastojus - artėjant ovuliacijai - daugiau tikimybės, kad gims mergaitė, o jei ovuliacijos dieną - berniukas. Žinoma, visą tai negarantuoja 100 proc. rezultato, tačiau duoda daugiau šansų nustatant vaiko lytį.
 • Tokiu būdu, toks nebrangus ir nepavojingas prietaisas, kurio kasdieninis naudojamas ciklo patikrinimui paprasta forma, padeda mums planuoti šeimą, apsaugo nuo nepageidaujamo nėštumo ir parodo hormoninio mūsų organizmo pasikeitimo vaizdą.
 Svarbūs patarimai, naudojantis mikroskopu: Seilių analizę gali neigiamai įtakoti lūpų infekcija, burnos gleivinės uždegimas, maisto likučiai, alkoholis, vaistai ir rūkymas. Higienos ir Sveikatos sumetimais prietaisą rekomenduojama naudoti individuliai. Nenardinti prietaiso į vandenį, saugoti nuo dulkių, drėgmės ir aukštų temperatūrų.

 

Šeimos planavimo diagnostikai

2017 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce