Žingsniamačiai

Žingsniamačiai sportuojantiems ir siekiantiems būti aktyviems. Žingsniamačiai su papildomomis funkcijomis - parodantys sunaudotų kalorijų, riebalų kiekį, fiksuojantys nueitą atstumą, turintys integruotą laikrodį ir kitas funkcijas.

Rikiuoti:
Rodyti:
Tanita šokdynė CJ-688

31,43 €

Šioje medicininės technikos kategorijoje siūlome tokius prietaisus kaip žingsniamačiai. Šie prietaisai yra sportuojantiems ir aktyvų gyvenimo būdą vertinantiems žmonėms. Žingsniamačiai - tai prietaisai, motyvuojantys kasdien nueiti vis daugiau. Jie skaičiuoja per dieną nueitus žingsnius, juos patogu dėvėti. Šie prietaisai gali būti segami prie diržo, nešiojami kišenėje ar rankinėje.
Žingsniamačiai - tai paprasto naudojimo prietaisai. Jie neužima daug vietos ir nedaug sveria. Kai kurie šių prietaisų modeliai gali turėti ir papildomų funkcijų, pvz. apskaičiuoti sunaudotų kalorijų kiekį, užfiksuoti nueitą atstumą, o taip pat veikiančių ir kaip pulsometrai. Kai kuriuose prietaisuose galima užsibrėžti norimą tikslą. Jie apskaičiuoja naudotojo aktyvumą dienos metu ir nurodo kiek procentų aktyvumo trūksta iki užsibrėžto tikslo.
Kadangi toks prietaisas kaip žingsniamatis gali apskaičiuoti sunaudojamų kalorijų kiekį, jis yra tinkamas besilaikantiems dietos ar norintiems pakoreguoti savo kūno linijas. Kai kurie žingsniamačiai taip pat parodo sudegintų riebalų kiekį, kas yra taip pat aktualu siekiantiems konkrečių rezultatų.
Šioje hiperfarma.lt elektroninės parduotuvės kategorijoje galima rasti įvairaus dizaino žingsniamačių, atitiksiančių kiekvieno vartotojo skonį ir poreikius. Žingsniamačiai yra lengvai valdomi, todėl tiks kiekvienam vartotojui. Tereikia nuspausti įjungimo mygtuką ir, pradėjus judėti, žingsniamatis išmatuos žingsnių kiekį, nueitą atstumą ar kitus norimus duomenis.
Sveikas gyvenimo būdas po truputį tampa madingu. Lietuvoje vis daugiau sportuojančių ir sveiką mitybą propaguojančių žmonių. Todėl savikontrolės palengvinimui yra gaminami įvairūs prietaisai. Žingsniamačiai - vieni iš jų. Jie puikiai tinka kūno pokyčių stebėjimui ir naujų rezultatų siekimui.
Kadangi pernelyg didelis krūvis pradžioje nėra rekomenduojamas, žingsniamatis gali tapti puikia priemone planuojant savo progresą. Tačiau būtina žinoti ir minimalius reikalavimus siekiant gyventi sveikai ir aktyviai. Rekomenduojama norma per parą - 10 000 žingsnių. Tiek turėtų nueiti žmogus, siekiantis palaikyti tinkamą fizinę būklę. Na o norintys pasiekti ryškių permainų, turėtų šį krūvi po truputį didinti. Yra paskaičiuota, jog 12 - 15 tūkstančių per dieną  - tai tinkamas žingsnių kiekis norintiems pasiekti pokyčių lieknėjant.
Rinkdamiesi žingsniamatį atkreipkite dėmesį į papildomas jo funkcijas. Jei ieškote prietaiso, pateikiančius tik reikalingiausius duomenis, rinkitės paprastesnį variantą. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į gamintojus - rinkitės patikimą gamintoją. Iš šioje kategorijoje esančių žingsniamačių rekomenduojame rinktis OMRON ir Medisana gamintojų žingsniamačius.