Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Masažuoklis veido ir akių Rossmax

Masažuoklis veido ir akių Rossmax

Pristatymo laikas (d.d.): 3
136,85 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Atsikratyti įvairių minčių, galvos skausmo bei akių nuovargio po įtemptos darbo dienos jums padės ypač modernus akių masažuoklis! Masažuojant akis atgausite jėgas ir  pašalinsite nuovargį. Reguliariai masažuodami sumažinsite raukšleles akių kampučiuose, bet atsikratysite tamsių ratilų po akimis.
Akių masažuoklis yra specialiai pritaikytas akių stimuliavimui, dėl savo nelygaus paviršiaus puikiai prisitaiko prie akių kontūrų. Atpalaiduoja smegenų nervų ląsteles, gerina kraujotaką, padeda užmigti, jei kankina nemiga. Masažuojami žmogaus kūno taškai suaktyvina ląstelių funkcijas, padeda kapiliarams greičiau aprūpinti krauju organizmo audinius, pakelia deguonies lygį organizme, pagerina mitybos būklę audinių ląstelėse ir subalansuoja žmogaus nervų sistemą. O tai ypač aktualu šiuolaikiniams žmonėms, kurie ilgai praleidžia laiko su šiuolaikinėmis technologijomis.. Skaičiuoja, intensyviai skaito ar turi kitą akių apkrovą. Rekomenduojame naujausios technologijos dėka apsaugoti savo akis ir savo sveikatą
 • Elegantiškos ir ergonomiškos formos veido ir akių masažuoklis, tinkantis bet kokio tipo veidui (gulint iki 180º). Dėl patvarios elastinės juostos, masažuoklį galima pritaikyti prie bet kokio galvos skersmens. Masažą galima atlikti norimu intensyvumo laipsniu. Masažuoklis belaidis ir nešiojamas. Modernaus ir patrauklaus dizaino, aukštos kokybės.
 • Masažuoklis turi 4 masažo tipus: oro slėgio masažas (oro pagalvės) / šiluminis masažas (šilumos) / vibracinis masažas (vibro masažas) / muzikinis masažas. Taip pat yra 5 standartiniai masažo rėžimai: automatinis rėžimas / dinaminis režimas / aiškus režimas / miego režimas / oro pagalvės + šilumos rėžimas
 • 2 integruoti garsiakalbiai užtikrina, kad atpalaiduojančio masažo jūs galite klausytis jūsų mėgstamos muzikos. Masažuoklis turi vidinę atmintį, todėl galite įrašyti savo dainas MP3 formatu, jas prasukti ir pasigarsinti ar pasitildyti kai to norėsis.
 • Elegantiškas ir patogus naudoti valdymo pultas – su USB jungtimi, kurį galite naudoti dainų atsisiuntimu ir prietaiso įkrovimui. Yra 15 minučių laikmačio funkcija.  Masažuoklis turi kelioninį maišelį, todėl jį galite pasiimti į kelionę.
 • Matmenys: 3 x 8 x 20 cm. Svoris: 350 gr.
Masažuoklis naudingas jums, nes:
 • Atpalaiduoja veido raumenis
 • Skatina kraujotaką
 • Mažina akių raumenų įtampą ir nuovargį
 • Gerina fizinę ir psichinę būklę
 • Mažina akių pabrinkimą, smulkias raukšleles bei tamsius ratilus aplink akis
 • Ypatingai tinka žmonėms daug dirbantiems kompiuteriu
 
 

Masažuokliai

- 44%
92,99 €
51,80 €
- 43%
34,99 €
19,99 €
- 38%
159,99 €
98,99 €
- 36%
91,99 €
58,60 €
- 36%
71,99 €
45,90 €
Daugiau: Masažuokliai ››
2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce