Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai

Apatinis trikotažas maitinančioms

Apatinis trikotažas maitinančioms moterims - liemenėlės, specialūs įdėklai. Čia galima įsigyti įvairių liemenėlių tipų. Kai kurios iš jų yra tinkamos dėvėti ir nėštumo metu. Liemenėlės palengvina kūdikio maitinimo procesą ir suteikia komforto jausmą moteriai.
Kategorijoje „Apatinis trikotažas maitinančioms“ galima įsigyti specialių gaminių, palengvinsiančių moters buitį auginant vaikelį. Taigi, šioje kategorijoje galima įsigyti maitinančioms moterims skirtų liemenėlių ir specialių, joms pritaikytų įdėklų.
Pirmieji kūdikio gyvenimo metai moterims yra gana sudėtingi. Nors didžiąją laiko dalį daugelis moterų praleidžia namuose, besirūpindamos savo vaikais, tačiau tai nereiškia, jog viskas vyksta ramiai, niekur neskubama. Dažnu atveju nutinka visiškai atvirkščiai - juk vaikelio auginimas tai tarsi nesibaigiantis maratonas. Taigi, šis periodas sudėtingas kiekvienai mamai, todėl jo metu ypatingai svarbu jaustis užtikrintai ir komfortabiliai.
Patogumą šiuo periodu gali užtikrinti liemenėlės maitinančioms moterims. Tiesa, kai kurios iš jų yra pritaikytos dėvėti ir nėštumo periodu, todėl nereikės dvigubai išlaidauti.
Taigi, šios liemenėlės - tai priemonės, leidžiančios ne tik patogiai, bet ir greitai pamaitinti vaikelį. Be to, tokias liemenėles gamintojai stengiasi gaminti iš natūralių medžiagų, nedirginančių nei motinos, nei vaikelio odos. Neretai gamyboje pasitelkiamos tokios medžiagos kaip medvilnė ar net bambuko pluoštas. Natūralios medžiagos gerai sugeria drėgmę ir gerai ventiliuojasi.
Kai kuriais atvejais medvilnė naudojama tik kaušelių gamyboje. Kita liemenėlės maitinančioms moterims dalis būna pagaminta iš pusiau sintetinio pluošto.
Taip pat kai kurios šio tipo liemenėlės gali būti reguliuojamo dydžio. Ši savybė labai svarbi, turint omenyje, jog tokie apatiniai drabužiai naudojami skirtingais periodais - moteriai būnant nėščiai ir maitinant. Į tokio apatinio trikotažo sudėtį neretai įmaišoma ir elastano, leidžiančio patogiai jaustis keičiantis moters kūno linijoms.
Liemenėlės maitinančioms moterims dažnai turi platesnes nei įprasta petnešėles. Kadangi krūtinė nėštumo ir kūdikio maitinimo periodu sunkėja, gamintojai parenka kitokio modelio petnešėles, suteikiančias daugiau komforto dėvint. Tokios petnešėlės gerai paskirsto svorį ir neįsirėžia į odą.
Dar viena svarbi tokių liemenėlių savybių - tai patogus užsegimas. Maitinančioms moterims skirtos liemenėlės yra gaminamos su priekyje esančiais užsegimais. Jos atsisega per liemenėlės vidurį arba lengvai atsiskiria nuo petnešėlių. Toks liemenėlių dizainas suteikia papildomo patogumo maitinant kūdikį - juk maitinti tenka kelis kartus per dieną.
Šio tipo apatinio trikotažo gamintojai taip pat stengiasi atsižvelgti į moters sveikatos puoselėjimą, tačiau specialistų patarimų klausoma ne visuomet. Šiuo atveju maitinančioms moterims reikėtų pačioms pasirūpinti savo sveikata - vienas iš pagrindinių kriterijų renkantis liemenėlę maitinančioms moterims - lankeliai. Jų neturėtų būti, kadangi jie gali užspausti pieno liaukas.
Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje taip pat galima įsigyti ir specialių įdėklų, pritaikytų šio tipo liemenėlėms. Įdėklai gerai priglunda, jų nesimato po viršutiniais drabužiais. Jie gerai sugeria drėgmę, yra patogūs ir higieniški.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce