Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Maisto papildas vyrams PROFERTIL N60

Maisto papildas vyrams PROFERTIL N60

Gamintojas:

Valentis, Lietuva

Pristatymo laikas (d.d.): 3
- 22%
65,48 € 50,97 €
Išparduota. Teirautis telefonu.
Pristatymas su:
Aprašymas

PROfertil - tai produktas, specialiai išvystytas spermos kokybei ir, tokiu būdu, vyrų vaisingumui gerinti.

Maisto papildo savybės:

Sėklos gamybos procesas yra labai sudėtinga biologinė procedūra, kuri vyksta 72 dienas, ir kuriai labai lengva pakenkti. Spermatogenezės metu žmogaus kūnui reikia tam tikrų agentų (medžiagų), būtinų įvairiems vystymosi etapams - amino rūgščių, mikroelementų, vitaminų ir įvairių kitų medžiagų. Tik šios specifinės maistingos medžiagos sudaro būtinas išankstines sąlygas normaliai ir sveikai spermatogenezei. Preparatas PROfertil suteikia šių reikalingų medžiagų spektrą kartu padeda gerinti šių medžiagų įsisavinimo galimybę.

Vartojimas:
Vartoti dvi kapsules per dieną valgio metu, užgeriant skysčiu. Kapsules reikia vartoti bent tris mėnesius, norint pagerinti kiekvieną individualią spermatogenezės fazę. Tačiau PROfertil® galima vartoti, ir jis turėtų būti vartojamas, iki nėštumo. Iškilus papildomiems klausimams, prašome pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku.

Sudėtis:

Veikliosios medžiagos Per dieną (2 kapsulėse) 100 g
L-karnitinas 440 mg 25,8 g
L-argininas 250 mg 14,6 g
Kofermentas Q10 15 mg 0,9 g
Vitaminas E 120 mg 7,0 g
Cinkas 40 mg 2,3 g
Folio rūgštis 800 µg 46,9 mg
Glutationas 80 mg 4,7 g
Selenas 60 µg 3,5 mg

 

 

Kita:Svarbi pastaba: Vegi-Caps: kapsulės apvalkalas, sudarytas iš augalinės kilmės celiuliozės. 

Šalutinis poveikis: klinikiniuose tyrimuose, atliktuose su PROfertil®, jokių šalutinio poveikio atvejų nepastebėta 

Pastaraisiais metais praktinėje medicinoje porų, trokštančių susilaukti vaikų, sumažėjusio vaisingumo gydymas tampa vis svarbesnis. Priežastys, trukdančios apvaisinimui, gali būti sumažėjęs ir moterų, ir vyrų vaisingumas. Priešingai nei moterys, kurios gali rinktis įvairią terapiją, vyrų galimybės pagerinti vienintelį pagrindinį veiksnį – spermos kokybę – yra labai ribotos.
Vyrų spermos kokybę ir kiekybę įtakoja daug veiksnių. Aplinkos užterštumas (toksinės atliekos, sunkieji metalai, teršalai, kenksmingos medžiagos ir kt., taip pat tokie aplinkos veiksniai kaip intensyvus ir nuolatinis buvimas saulėje), įvairūs gyvenimo būdo veiksniai (pvz., piktnaudžiavimas nikotinu bei alkoholiu ir kt.) ir gyvenimo būdo įpročių pokyčiai (didelis stresas) šiais laikais kenkia ne tik visam spermatogenezės procesui, bet ir individualių spermatozoidų judrumui, išvaizdai bei skaičiui.

Dėl įvairių gyvenimo būdo įpročių ir negatyvių gyvenimo stiliaus veiksnių labai greitai gali atsirasti šių medžiagų trūkumas, tačiau dažnai tie, kuriems taip nutinka, to nepastebi. Todėl būtina reguliariai gauti pakankamus šių maistingų medžiagų kiekius. Žinomi mokslininkai jau individualiai ištyrė ir apibūdino daugelį medžiagų, kurios yra gyvybiškai svarbios optimaliai spermatogenezei. Visų ištirtų maistingų medžiagų veiksmingumas visuotinai pripažintas, kadangi jų teigiamas poveikis spermatogenezei buvo įrodytas daugelyje klinikinių tyrimų bei bandymų.
Unikali PROfertil® formulė su į jos sudėtį įeinančiomis individualiomis medžiagomis sukurta pagal tokius mokslinių tyrimų ir bandymų rezultatus, ir pati ypatinga PROfertil® sudėtis taip pat jau buvo įrodyta klinikinių tyrimų metu.


Produktas turi būti vartojamas prižiūrint sveikatos priežiūros specialistams. Prieš pradedant vartoti šį produktą ar keičiant rekomenduojamą vartojimo būdą, prašome pasitarti su gydytoju. 

Produktas negali būti vienintelis mitybos šaltinis. 

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

 

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Papildai vyrams

- 60%
17,74 €
7,10 €
- 55%
19,44 €
8,75 €
- 37%
18,77 €
11,85 €
- 34%
13,27 €
8,80 €
Daugiau: Papildai vyrams ››
2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce