Maisto papildas vitaminų B kompleksas Livsane N60

Maisto papildai
Gamintojas: BR PHARMACUETICALS LTD
5,12 €
5,12 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
Vitaminas B1 (Tiaminas), B2 (Riboflavinas), B6, B12, niacinas ir biotinas padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir normalią nervų sistemos funkciją. Foliatai/folinė rūgštis padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją ir normalią kraujodarą. Pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią protinę funkciją, taip pat mažinti nuovargį ir pavargimo jausmą. Tinka vegetarams. Be laktozės.
LIVSANE vitaminų B komplekso sudėtyje yra visi 8 vitaminai, kurių organizmas negali pasigaminti, o ir kaupti gali tik atitinkamą kiekį. Kadangi vitaminai lėtai išsiskiria į organizmą, toks užtęstas procesas garantuoja, kad organizmui jų pakaks ilgesnį laiką. Šiame komplekse visi vitaminai yra didelėmis dozėmis. B grupės vitaminai yra labai svarbūs energijos apykaitai, kraujo sandarai, padeda normaliai funkcionuoti nervų sistemai. Vitaminas B1, pantoteninė rūgštis ir niacinas labai svarbūs energijos apykaitai; vitaminas B1, vitaminas B2 ir vitaminas B6 padeda normaliai veikti nervų sistemai. Pantoteninė rūgštis gerina protinę veiklą. Folinė rūgštis ir vitaminas B2 labai svarbūs kraujo sandarai, genetinės medžiagos susidarymui ir ląstelių dalijimuisi, todėl skatina nuolatinius organizmo regeneracijos procesus. Folinė rūgštis padeda augti motinos ląsteliniam audiniui nėštumo metu.
Kita informacija:
  • Be laktozės.
  • Be glitimo.
  • Tinka vegetarams.
  • Tinka veganams.

 

RMV* 1 tabletėje

Niacinas (vitaminas B3)

16 mg NE (100 %)

Pantoteno rūgštis (vitaminas B5)

6 mg (100 %)

Riboflavinas (vitaminas B2)

1,4 mg (100 %)

Vitaminas B6

1,4 mg (100 %)

Tiaminas (vitaminas B1)

1,1 mg (100 %)

Folinė rūgštis (vitaminas B9)

200 µg (100 %)

Biotinas (vitaminas B7)

50 µg (100 %)

Vitaminas B12

2,5 µg (100 %)

*% referencinė maistinė vertė kasdieniniam vartojimui

Naudojimas: Gerti po 1 tabletę per parą, nekramtyti, užgerti pakankamu kiekiu vandens. Rekomenduojama paros norma negali būti viršijama. Maisto papildai nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.