Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Maisto papildas Universal Gaina Fast 4.5kg

Maisto papildas Universal Gaina Fast 4.5kg

Gamintojas:

Universal, JAV

Pristatymo laikas (d.d.): 3
57,52 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Savybės:
Maksimali masės auginimo formulė
Kartais mūsų klausia – „ar turite kažką panašaus į Gain Fast, o gal yra kitokių, bet panašių produktų?“ Atsakymas – ne, tokio tipo produkto, su tokia sudėtimi rinkoje iki šiol tikrai nėra! Žinoma, įvertinti visus šio produkto privalumus labiausiai gali tas, kas išmano sporto farmakologija, arba sportininko mitybos ir darbingumo gerinančių priemonių biochemiją. Na, o paprasčiau pasakius – tai viskas, kas galėjo kažkada būti sukurta imant klasikinį masės auginimo produkto modelį - jokių genetiškai modifikuotų priedų, ar kitų „naujausių stebuklų“, tik tai, kas senai išbandyta, neturi pašalinių poveikių ir tikrai veikia. Jame persipina ir esminiai elementai: amino rūgštys, baltymai, angliavandeniai ir riebalai – tik geriausios kokybės ir tinkamiausiomis proporcijomis, ir tikrai dešimtmečius išbandytos ir veiksmingos anabolizmą didinančios priemonės: dibenkozidas (aktyvi vitamino B12 koenziminė struktūra, nuo seno naudojama kaip stiprus anabolinis priedas), L-karnozinas – vienas iš stipriausių antioksidantų, bei fermentų mišinys, kuris garantuoja tikrai gerą visų dalelių pasisavinimą. Tai tik trys komponentai iš to daugelio, kurie ir suteikia šiam produktui ypatingą poveikį. Šis produktas – tai pakankamai naujo mokslo Sinergetikos (mokslas apie sąveikas) kūrinys. Sinergetikoje – 2+2=6 (o kartais ir 10) tik teisingų sudedamųjų proporcijų surinkimas į vieną vietą garantuoja, kad tokia kombinacija veikia (bet koks medžiagų sudėjimas dažniausiai duoda tik priešingą efektą).

Sudėtis:
Naujojoje formulėje yra pagrindinis, jau laiko patikrintas anabolizmą skatinančių medžiagų kompleksas: gulsčioji ragužė (Tribulus Terrestris), skiautėtoji puerarija (Kudzu), Muira Puama (paprastasis geismis), gulsčioji serenoja (Saw Palmetto), 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone, 7-Isopropoxy-Ipraflavone. Be to, naujoji formulė 5 kaušeliuose turi net 37.000 mg amino rūgščių! Todėl 1 kaušelyje amino rūgščių praktiškai yra tiek kiek 4 tabletėse Amino 2700! Taigi, pasirinkę šį produktą Jūs būsite garantuoti jog gausite tik tai, kas reikalinga ir tai, kas garantuotai veikia, be jokių tuščių pažadų.

Vartojimas:
Efektyviausias naudojimo būdas: kadangi norint augti reikia nuolatos išlaikyti anabolinę organizmo būseną, Gain Fast reikėtų naudoti nedidelėmis porcijomis(0,5-1 kaušelis) 5-7 kartus per dieną – taip jums nepasidarys bloga nuo per didelio vienu metu išgerto kalorijų kiekio ir jūsų organizmas veiks be trikdžių.
Gerkite po 0,5 kaušelio išmaišyto 300 ml pieno 5-7 kartus per dieną, tarp valgių. Būtinai vieną kokteilį likus 1,5 val. iki treniruotės ir 1 iškart po jos. Jei norite, jog ši schema veiktų dar 70-80% efektyviau naudokite kokteilius:
0,5 kaušelio Gain Fast, 0,5 litro pieno, 0,5 pakelio varškės, 3 valgomi šaukštai avižinių dribsnių, 1 bananas, 1 valgomas šaukštas linų sėmenų aliejaus, 1 indelis vanilinio plombyro, 3 putpelės kiaušiniai (jie žymiai maistingesni už vištos, be to jūs nerizikuosite užsikrėsti salmonelioze) – gerkite iki 4 – 5 tokių kokteilių per dieną. Tokia schema, tai dešimties metų nuoseklaus darbo su sportininkais rezultatas. Būtinai darykite pertraukas šio produkto naudojime: galite 3 dienas gerti – 1 ne, arba 3 savaites gerkite – 14 dienų pertrauka. Taip jūs išvengsite efekto, kai organizmas tiesiog prisitaiko prie gaunamos stimuliacijos ir nustoja į tai reaguoti. Be to, didėjant masei, didinkite ir kokteilių maistingumo koeficientą (daugiau ledų, daugiau varškės, daugiau Gain Fast). Siekdami efektyvumo galite į vieną Gain Fast kokteilių įdėti 1 arbatinį šaukštelį kreatino monohidrato – šie du produktai veikia sinergetiškai, t.y. didina vienas kito veikimą.
Ankstesnis naudojimo būdas: 1-5 kaušeliai išmaišyti 500ml pieno, vandens ar sulčių. Gerti 1,5 valandos iki treniruotės ir iškart po jos.

Kita:
Produktas tikrai ypatingas, tačiau kai kurie sportininkai jį naudodami nepasiekia gerų rezultatų. Tam sąlygas sudaro esminės klaidos, štai pagrindinės:
• Jūs produktą naudojate nesilaikydami efektyvios mitybos plano – reikia suprasti, bazinis, esminis dalykas yra geras maistas, visiškai jo pakeisti maisto papildais neįmanoma.
• Produktą naudojate ne tada kada reikia ir ne tokiomis porcijomis kaip reikėtų – kiekvienas iš mūsų yra unikalus, užrašas ant etiketės tik vidutinė statistinė informacija. Daugiau – čia niekada nereiškia geriau.
• Produktą naudojate ne pagal savo sporto šakos specifiką – atliekate ištvermės krūvį ir norite priaugti masės – kreipkitės į konsultantą, kuris jums paaiškins koks šių krūvių fiziologinis skirtumas, ir padės jums parinkti tinkamas porcijas.
• Jūsų treniruotės planavimas nėra tinkamas – kreipkitės į mus ir mes jums paaiškinsime kaip viską susiderinti teisingai – daugelis atletų nepasiekia rezultatų vien todėl, kad pasitiki forumų ar rūsio „guru“. Geras specialistas ne tik jums paaiškins kaip viską daryti, kad tai teiktų rezultatų kilimą, bet ir išaiškins to veikimo mechanizmą taip jūs pats išmoksite valdyti savo treniruočių procesą.

Masės didinimui

Daugiau: Masės didinimui ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce