Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Jūs esate: Maisto papildai » Kepenims
Maisto papildas The Organic Pharmacy Liver & Kidney Detox Tincture 50ml

Maisto papildas The Organic Pharmacy Liver & Kidney Detox Tincture 50ml

Pristatymo laikas (d.d.): 3
23,59 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Maisto papildo sudėtyje yra margainis, kiaulpienė, citrinvytis, raugerškiai, kulkšnės bei svilarožės. Senovėje margainio žiedai būdavo verdami ir vartojami kaip maistas. Į Europą tikrasis margainis pateko iš Kašmyro provincijos tolimojoje Indijoje. Iki XIX amžiaus Europoje augalas buvo specialiai auginamas ir maistui vartojamos visos jo dalys. Pirmajame amžiaus po Kristaus gimimo senovės graikų mokslininkas, kartais vadinamas botanikos tėvu, Dioskoridas išsamiai aprašė šio augalo gydomąsias savybes. Apie tikrojo margainio naudą sveikatai rašė ir kitas romėnų gydytojas ir filosofas Galenas. Savo veikaluose jam vietos skyrė ir Avicena. Viduramžių laikų Europoje tikrasis margainis plačiai naudotas esant nudegimams, kepenų ir tulžies pūslės ligoms. Tradicinėje kinų medicinoje kulkšnė yra vienas iš dažniausiai vartojamų preparatų. Ji dažniausiai skiriama ne kokiai nors konkrečiai ligai, tačiau bendram organizmo gyvybinių funkcijų paskatinimui ir jų pusiausvyros atstatymui. Kinai tiki, jog kulkšnė sužadina gyvybines galias, skatina kraujo gamybą, normalizuoja hormoninę pusiausvyrą ir pagerina kraujo cirkuliaciją.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Vartojimas: vartoti po 10- 15 lašų, atskiestų nedideliu kiekiu vandens, 2 -3 kartus per dieną arba kaip nurodė jūsų gydytojas.

Sudedamosios dalys: vanduo, *rugių etanolis, *tikrieji margainiai (Carduus marianus) (1:5 25 %), *daržinių artišokų (Cynara scolymus) žiedai (1:2 25 %), *paprastųjų kiaulpienių (Taraxicum officinale) šaknys (1:2 25 %), *kininių citrinvyčių (Schizandra chinensis) uogos (1:5 25 %), *paprastieji raugerškiai (Berberis vulgaris) (1:4 25 %), *plėvėtųjų kulkšnių (Astragalus membranaceus) (1:5 25 %), *vaistinių svilarožių (Althea officinalis) žiedai (1:2 25 %).
*ekologiški produktai.
Įspėjimai: laikyti vėsioje, sausoje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nėščioms, krūtimi maitinančioms moterims ar vartojant vaistus, prieš pradedant vartoti tinktūrą, rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
Grynasis kiekis: 50 ml
Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 oC temperatūroje. 

Gamintojas:  „The Organic Pharmacy“, 396 Kings Road, London, SW10, Jungtinė Karalystė.

Kepenims

- 29%
7,78 €
5,50 €
- 5%
22,52 €
21,39 €
- 5%
21,82 €
20,73 €
33,66 €
28,59 €
Daugiau: Kepenims ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce