Maisto papildas SmartHit IV Ferrum guminukai N30

Maisto papildai
Gamintojas: Valentis, Lietuva
19,95 €
19,95 €
 • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
 • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
 • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
 • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
 • Aprašymas
 • Pagaminti naudojant patentuotą technologiją Miosol;
 • Pasisavinimas kelis kartus efektyvesnis;
 • Neturi įprastai geležiai šalutinių reiškinių: nedažo dantų, nedirgina skrandžio, nepalieka nemalonaus poskonio burnoje;
 • Geležis, kuri pasiekia tikslą!

SmartHit IV® Ferrum Gummies – inovatyvūs geležies guminukai. Geležies molekulės mikrokapsuliuotos liposomose, pasitelkiant efektyvaus pasisavinimo technologiją Miosol®.

GELEŽIS padeda palaikyti normalų (-ią):

 • raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą.
 • deguonies pernešimą organizme.
 • pažinimo funkciją.

GELEŽIS naudinga normaliai vaikų pažintinei raidai.

GELEŽIS padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

GELEŽIES POREIKIS

Žmogaus organizme yra apie 3 gramus geležies. Geležies atsargos nuolat turi būti papildomos. Jei iš maisto įsisavinamos geležies per maža, kad būtų patenkinti fiziologiniai organizmo poreikiai, imamos naudoti šio mikroelemento atsargos organizme, o joms senkant pasireiškia geležies trūkumas arba stoka. Kad atsargos būtų pakankamos, priklausoma inuo amžiaus žmogus kasdien su maistu turėtų gauti 7,5 mg - 14 mg geležies. Daugiausia geležies iš maisto gaunama su mėsa (ypač veršiena, kepenėlėmis, inkstais). Jautriausios geležies trūkumui žmonių grupės yra vaisingo amžiaus moterys, ypač nėščiosios, taip pat aktyviai sportuojantys žmonės, pagyvenę asmenys ir vaikai.

GELEŽIES VAIDMUO ORGANIZME

Geležis - gyvybiškai būtinas mikroelementas, atliekantis svarbų vaidmenį medžiagų ir energijos apykaitoje. Daugiausia geležies kūne būna hemoglobine eritrocituose ir mioglobine raumenyse, taip pat kai kuriose kepenų ląstelėse ir fermentuose. Ji organizme panaudojama deguonies pernešimui, elektronų perdavimui, oksidacijos reakcijoms ir energijos metabolizmui.

EFEKTYVAUS PASISAVINIMO TECHNOLOGIJA MIOSOL®
 

Mikrokapsulė – tai sferinės formos dalelė, sudaryta iš apvalkalo ir vidinės terpės. Mikrokapsulėms gaminti gali būti naudojamos įvairios technologijos. Patentuotos efektyvaus pasisavinimo technologijos Miosol® (patento Nr. 6699) pagalba gaunamos liposomų pavidalo mikrokapsulės.

Mikrokapsulės apvalkalas gerina maistinių medžiagų stabilumą ir patekimą į žarnyno ląsteles. Bendrai mikrokapsulė atlieka inkapsuliuotos medžiagos transportavimo funkciją – pristato medžiagą plonojo žarnyno ląstelėms, kur prasideda veikliosios medžiagos pasisavinimo procesas.

Į liposomas įkapsuliuotų medžiagų pasisavinimas yra efektyvesnis nei tokių pačių medžiagų, esančių ne liposominėje formoje. Geresnį pasisavinimą lemia liposomų dydis ir fosfolipidų dvisluoksnis. Liposomų dydis yra iki 100 kartų mažesnis už ląstelės dydį, dėl to joms nereikalingas smulkinimas, jos jau yra paruoštos tiesioginei sąveikai su ląstelėmis. Mikrokapsulių membrana yra padaryta iš ląstelių membranoms giminingų komponentų – fosfolipidų. Priartėjus mikrokapsulei prie ląstelės membranos, ląstelė atpažįsta fosfolipidus kaip maistinę medžiagą, dėl to yra įtraukiama į ląstelių vidų arba tiesiog susilieja su ląstelės membrana, išleisdama inkapsuliuotą vidinį turinį tiesiai į ląstelę.

Mikrokapsulės išorinis fosfolipidų sluoksnis taip pat veikia kaip kapsulės apvalkalas – apsaugo medžiagą nuo aplinkos poveikio (rūgščių, šviesos), prilėtina maistinėms medžiagoms žalingus oksidacinius procesus. Dėl to padidėja maistinių medžiagų, esančių mikrokapsulių viduje, stabilumas.

MIKROKAPSULIUOTOS GELEŽIES PRIVALUMAI

Geležies pirofosfatas yra viena iš geriausiai toleruojamų geležies druskų, Pasaulio Sveikatos Organizacijos rekomenduojama kaip vienas pasirinkimų maistui geležimi praturtinti. Nustatyta, kad geležies įsisavinimas iš geležies pirofosfato priklauso nuo geležies trūkumo laipsnio: kuo labiau šio mikroelemento trūksta organizme, tuo geresnis jos įsisavinimas. Geležies įsisavinimui iš geležies pirofosfato pagerinti buvo pasitelkta liposominė technologija: pasitelkiant efektyvaus pasisavinimo technologiją Miosol® sukurta geležies mikrokapsulė, kuri užtikrina gerą ir greitą mikroelemento įsisavinimą. Dėka savo unikalios struktūros, mikrokapsuliuota geležies forma žarnyne absorbuojama kitaip nei laisvoji. Laisvoji geležis turi būti prijungta prie pernešančių ją proteinų, tačiau vartojant liposominę geležį šis susijungimas nebūtinas, nes liposomų sandara labai panaši į ląstelių membranų struktūrą, todėl mikrokapsulės susilieja su ląstelės membrana ir įkapsuliuota jose geležis gali pereiti tiesiogiai į ląstelę ir tuo būdu pagerinamas šio mikroelemento bioįsisavinimas. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad vartojusiems geležį mikrokapsuliuotą liposomose nustatytas kelis kartus efektyvesnis pasisavinimas, nei tiems, kurie vartojo tokią pačią neliposominę geležį.

Sudedamosios dalys:

Cukrus, vanduo, stingdiklis - pektinai, kukurūzų sirupas, natūrali braškių kvapioji medžiaga, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos – natrio citratai ir citrinų rūgštis, geležies difosfatas (geležies pirofosfatas) (3 %), emulsiklis – saulėgrąžų lecitinas (fosfolipidai), juodųjų morkų ekstraktas.

 

1 guminukas (3,5 g)

Geležis

7,5 mg (54 % RMV*)

*RMV – referencinė maistinė vertė

Naudojimas:

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų amžiaus ir suaugusiesiems vartoti po 1 guminuką per dieną. Gerai sukramtyti prieš nuryjant.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.