Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Maisto papildas Bio Ca+K+Mg+Zn su vitaminu D3 N28

Maisto papildas Bio Ca+K+Mg+Zn su vitaminu D3 N28

Pristatymo laikas (d.d.): 3
- 16%
12,79 € 10,74 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

1. KAS YRA ir KAM VARTOJAMAS?

Tai maisto papildas miltelių pavidalu, papildantis organizmą svarbiais mineralais: kalciu, kaliu,

magniu ir cinku. Sudėtyje turintis ir vitaminą D3.

  • Kalcis ir magnis padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę.
  • Kalis padeda palaikyti normalų kraujospūdį, taip pat svarbūs energinių medžiagų apykaitai, nervams ir raumenims.
  • Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, svarbus normaliai psichologinei būklei, nervų sistemos veiklai ir raumenų funkcijai.
  • Cinkas svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai, padeda išsaugoti normalų regėjimą.
  • Cinkas padeda palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją. Taip pat cinkas svarbus normaliai kaulų, odos, plaukų ir nagų būklei palaikyti.
  • Vitaminas D3 padeda palaikyti normalų kalcio ir fosforo įsisavinimą bei normalią kaulų būklę. Vitaminas D3 taipogi svarbus imuninei sistemai.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT?

Dėmesio! Šiame produkte nėra jokių cheminių priedų: saldiklių, kvapiųjų medžiagų, dažiklių, tirpiklių, stabilizatorių ar konservantų. Tokiu būdu saugome Jūsų sveikatą ir tausojame gamtą!

Tinka nėščiosioms, maitinančioms, diabetikams, vegetarams bei veganams. Turi Košerinį ir Halal sertifikatus. Vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudėtinei daliai.

3. KAIP VARTOTI?

Vartojimas: 1 pakelio turinį išberkite į stiklinę (100-250 ml) vandens ar sulčių, išmaišykite ir išgerkite. Miltelius galima berti į maistą (košes, jogurtus ir pan.) Suaugusiems vartoti po 1 paketėlį, o vaikams nuo 6 iki 12 metų - po 1/2 paketėlio per dieną, po valgio. Rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku dėl kitokio vartojamo kiekio.

4. SUDEDAMOSIOS DALYS.

Sudedamosios dalys (1 pakelyje): Kalcio (kalcio citratas)– 520mg (65%*), Kalio (kalio citratas) – 300mg (15%*), Magnio (magnio citratas) – 200mg (53%*), Cinko (cinko citratas) – 15mg (150%*), Vitaminas D3 (cholekalciferolis) – 5 μg/200TV (100%*). *Referencinė maistinė vertė

5. KAIP LAIKYTI?

Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei +25°C temperatūroje. Kadangi nėra jokių cheminių priedų ypatingai svarbu saugoti nuo drėgmės. Jei milteliai sukietėjo, vartoti galima – mineralų kokybė nepakinta. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

6. KITA INFORMACIJA.

Kodėl geriau vartoti produktus miltelių pavidalu? Tokiu būdu produktas tolygiai pasiskirsto, organizmas geriau įsisavina, išvengiama cheminių priedų, kurie būtų reikalingi kapsulių ar tablečių

gamybai.

Maisto papildas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25 C temperatūroje.

Papildai sąnariams ir kaulams

2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce