Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai

Arbatos vaikams

Arbatos vaikams yra gaminamos iš natūralių ir ekologiškų žolelių bei vaisių. Arbatos vaikams turi atpalaiduojančių, raminančių, temperatūrą mažinančių, atsikosėti padedančių ir kitų savybių. Čia parduodamos įvairių rūšių arbatos, todėl kiekvienas pirkėjas ras pagal savo poreikius.

Arbatos vaikams mūsų elektroninėje parduotuvėje pateikiamos atskiroje kategorijoje. Šio tipo arbatos yra pritaikytos konkrečiai vaikų organizmams, jos ne tokios stiprios ir tinkamos gerti sergant įvairiomis peršalimo ligomis, turint virškinimo sutrikimų, taip pat šioje kategorijoje siūlomos arbatos imuniteto, regėjimo stiprinimui ar tiesiog raminamosios arbatos ir arbatos, skirtos kasdieniam vartojimui.
Arbatos - vienas dažniausiai vartojamų gėrimų, kurį vaikai gali gerti jau nuo kelių mėnesių. Jas galima vartoti tiek šiltas, tiek atšaldytas, vietoje vandens arba ligų profilaktikai bei gydymui.
Kadangi vaikų organizmai yra labai jautrūs, o vaistažolių poveikis gali būti stiprus, tėvams dažnai kyla klausimų dėl teisingo arbatžolių ar vaistažolių dozavimo, gaminant arbatas vaikams. Neretai tokios arbatos skiedžiamos, siekiant išvengti pernelyg stipraus arbatų poveikio. Tačiau kiekvienos arbatos vaikams apraše yra nurodyti paruošimo būdai ir vartojimo dozavimas bei dažnis. Tai palengvina vartojimą bei paruošimą ir apsaugo nuo perdozavimo.
Vaikams skirtas arbatas geriausia vartoti be papildomų priedų. Tačiau norint paskaninti arbatos gėrimą, galima naudoti medų, cukrų arba natūralius saldiklius. Vienas iš jų - stevija. Šis saldiklis parduodamas kristalų, supakuotų dozėmis arba miltelių pavidalo. Šį natūralų saldiklį galima vartoti visai šeimai saldinant ne tik arbatas, bet ir košeles, jogurtus ir kitus maisto gaminius.
Kategorijoje „arbatos vaikams“ galima rasti ne tik iš vaistažolių, bet ir iš vaisių ar uogų pagamintų arbatų. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomi ir įvairūs vaistažolių bei uogų ar vaisių mišiniai. Šios arbatos yra maloniai kvapnios, todėl vaikai jas noriai vartoja. Šalta uogų ar vaisių arba yra puiki alternatyva gaiviesiems gėrimams.
Šioje kategorijoje arbatos vaikams parduodamos skirtingo dydžio pakuotėse, jas skirtingai dozuojant. Kai kurios arbatos pateikiamos granulių pavidalu, kitos - birios vaistažolės, supakuotos patogiam vartojimui pritaikytuose maišeliuose. Neretai granulėmis pateiktose arbatose į sudėtį yra įtrauktas cukrus, todėl jo papildomai dėti nereikėtų.
Vaikams skirtas arbatas rekomenduojama ruošti šviežias, kiekvieną kartą iš naujo. Šios arbatos tinkamos greitam suvartojimui, todėl jų nereikėtų ilgai laikyti. Taip pat svarbu vaistažolių arbatas laiku nukošti. Ilgesniam laikui paliktos vaistažolės gali didinti arbatos gėrimo intensyvumą.
Prieš vartojant vaistažolių arbatas gydymui, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce