Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai

Produktai be laktozės

Šioje kategorijoje siūlomi produktai be laktozės. Iš siūlomo produktų be laktozės asortimento galėsite išsirinkti mėgstamų produktų pakaitalus. Produktai be laktozės - tai įvairūs sultiniai, pieno milteliai, batonėliai, sojų ar ryžių pienas, sausainiai ir kiti gaminiai.

1,83 €
1,51 €
Produktai be laktozės - tai produktai žmonėms, netoleruojantiems pieno ir iš jo pagamintų produktų (sviesto, jogurto, kefyro, varškės). Netoleruojančiųjų organizmas nesugeba suskaidyti pieno produktuose esančio cukraus, neturi pakankamai šį darbą atliekančio fermento. Todėl tokiems žmonėms, vengiant nemalonių pasekmių, rekomenduojama naudoti šių produktų pakaitalus.
Laktozės netoleravimas gali atsirasti keliais būdais - tai gali būti įgimtas netoleravimas, netoleravimas, atsiradęs po chirurginių intervencijų ar persirgus įvairiomis žarnyno ligomis. Taip pat yra nustatyta, jog su amžiumi prieš tai nepastebėtas laktozės netoleravimas gali ūmėti ar išsivystyti naujai. Skirtingose pasaulio dalyse laktozės netoleravimas įvardijamas skirtingais skaičiais. Atlikus tyrimus, pastebėta, jog Lietuvoje šia problema skundžiasi iki 34 % žmonių.
Vadovaujantis medicinos specialistų rekomendacijomis, vartotojai, netoleruojantys laktozės, turėtų visiškai atsisakyti pieno produktų. Išimtiniais atvejais yra vartojamas ožkų pienas. Jame laktozės kiekis yra mažesnis, tačiau dėl jo vartojimo derėtų pasikonsultuoti su medikais. Tačiau geriausiu atveju mitybą palengvinti ir apsaugoti nuo nepageidaujamų padarinių gali produktai be laktozės. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami įvairūs pieno pakaitalai skystame ir sausame pavidale bei kiti gaminiai, kurie įprastai gaminami naudojant pieno produktus. Čia galima rasti migdolų, avižų, sezamų, ryžių, sojų ir kitokių pieno pakaitalų. Kai kurie jų praturtinti papildomais vitaminais. Taip pat čia galima rasti grietinėlės pakaitalų, tofu sūrio, sausainių, veganiškų sultinių ir kitų prekių.
Nors dalis produktų iš pradžių gali atrodyti neturintys laktozės, tačiau pieno milteliai naudojami didžiosios daugumos maisto prekių gamyboje. Jų gausu įvairiuose kepiniuose, traškučiuose, padažuose, saldumynuose ir kitose prekėse. Todėl produktai neturintys laktozės yra patogus ir saugus pasirinkimas.
Laktozės netoleravimas žmonėms suteikia nemalonių pojūčių ir skausmų, gali atsirasti įvairūs virškinimo sutrikimai, spazmai, dujų kaupimasis, viduriavimas, pykinimas ir vėmimas. Tad norint išvengti šių simptomų rekomenduojama rinktis produktus, neturinčius laktozės arba tokius, iš kurių ji pašalinta. Tai optimalus pasirinkimas pilnavertei mitybai, kadangi pašalinus laktozę, kitos vertingos medžiagos produktuose išlieka.
Žmonėms, kuriems laktozės netoleravimas nebuvo diagnozuotas, pirminei diagnozei galima pasitelkti tam tikrus požymius, atsirandančius vartojant pieno produktus. Laktozės nepakankamumas sukelia skrandžio spazmus, dujų kaupimąsi, pilvo tempimą, viduriavimą pavartojus tokių produktų, taip pat jaučiamas pykinimas ir net gali būti sukeltas vėmimas. Todėl po pieno produktų vartojimo jaučiant tokius simptomus reikėtų pasitikrinti dėl laktozės netoleravimo.

2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce