Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai

Produktai be kviečių

Jeigu esate alegiškas kviečiams, mūsų parduotuvėje parduodami produktai be kviečių palengvins jūsų pasirinkimą. Šioje kategorijoje parduodami įvairūs dribsniai, sausi pusryčiai, miltai, kruopos, įvairūs batonėliai, kurie gali būti vartojami žmonių, turinčių alergiją kviečiams.

Produktai be kviečių yra aktualūs žmonėms, alergiškiems kviečiams ir iš jų gaminamiems produktams. Kviečiai - tai viena dažniausiai naudojamų žaliavų maisto pramonėje, todėl alergiškiems žmonėms sunku jų išvengti. Šioje kategorijoje siūlome įvairių kviečių produktų pakaitalų, galinčių palengvinti alergiškų žmonių mitybą.
Šioje kategorijoje galima rasti tokių produktų kaip miltų pakaitalai, konkrečių gaminių gaminimui paruošti miltai, kruopos, dribsniai, sausainiai, javainiai ir pudingai. Šie gaminiai tinkami alergiškiems, o dalis jų ir celiakija sergantiems žmonėms. Jie taip pat naudojami ir dietinei mitybai.
Kadangi alergiją dažniausiai sukelia kviečių produktuose esantys baltymai, alergiškiems žmonėms patariama rinktis gliuteno neturinčius produktus. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje jie parduodami atskiroje kategorijoje, pavadinimu „Produktai be glitimo“.
Priklausomai nuo alergijos formos, ne visi kviečių glitimo turintys produktai gali sukelti alergiją. Tai priklauso nuo to, kokios rūšies kviečiai yra naudojami. Pvz., šioje kategorijoje prekiaujama biodinaminiuose ūkiuose užaugintų kviečių miltais, pagamintais iš pilno grūdo. Tokie miltai alergijos nesukelia pusei kviečiams alergiškų vartotojų.
Didžiausias jautrumas kviečiams pastebimas ankstyvame amžiuje, tačiau gali pasireikšti ir vyresniems žmonėms. Tačiau dalis žmonių net neįtaria, jog gali būti alergiški kviečiams, kadangi alergija pasireiškia skirtingomis formomis, pvz. skrandžio skausmais, vidurių negalavimais, dusulio priepuoliais ir kt. Norint įsitikinti dėl galimos alergijos kviečiams, patariama kviečius ir jų produktus kuriam laikui išimti iš raciono. Jei neįmanoma atsisakyti įprastų produktų, siūloma juos pakeisti alternatyviais produktais be kviečių. Šiuo atveju svarbu vengti ir tiesioginio dietinių produktų sąlyčio su kviečių turinčiais gaminiais.
Vengiant vartoti kvietinius produktus rekomenduojama rinktis grynus produktus ir juos papildyti kviečių ar gliuteno (glitimo) neturinčiais papildais. Tokiu būdu galima išlaikyti pilnavertę mitybą ir jaustis komfortabiliai nejaučiant įprastų produktų stokos. Šioje kategorijoje parduodami produktai be kviečių gali būti vartojami ir vegetarų bei veganų. Daugumoje šios kategorijos prekių yra pateikiami platūs prekių, jų vartojimo ir paruošimo būdų aprašai.
Rinkdamiesi kitas prekes (nebūtinai maisto produktus) atidžiai perskaitykite jų aprašus. Pasitaiko atvejų, kuomet kviečių produktai yra naudojami kosmetikoje ar gaminant medikamentus. Jei nerandate pilno prekės aprašymo mūsų elektroninėje parduotuvėje ar norite patikslinti gaminių sudėtį, užpildykite puslapio apačioje pateiktą formą.

2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce