Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
Laikrodis Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm R820 silver

Laikrodis Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm R820 silver

Gamintojas:

Samsung

Pristatymo laikas (d.d.): 3
259 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
• Suasmenintas jūsų patogumui Pasirinkite tokį sveiką gyvenseną skatinančio įrenginio dizainą, kad nenorėtumėte jo nusiimti nei dieną, nei naktį. „Galaxy Watch Active 2“ suasmeninamas nuo pat pirmos dienos – galite pasirinkti tarp „Bluetooth“ arba LTE modelių, 44 mm arba 40 mm ekranų, nerūdijančiojo plieno arba lengvo aliuminio dizaino bei dirželio.
• Daugiau erdvės Išnaudokite visą ekrano erdvę vaizdui, o greitai valdyti naudokite liesti jautrią briauną. „Galaxy Watch Active 2“ turi padidintą vaizduoklį su visiškai juodu ekranu ir vos juntama kraštine tam, kad gautumėte visą Jums reikalingą informaciją.
• Priderinkite laikrodį prie savęs Maišykite ir derinkite tam, kad sukurtumėte Jūsų įvaizdį atitinkantį laikrodį. Pasirinkite iš daugybės dirželių ir susikurkite unikalų „Galaxy Watch Active 2“
• Sekite savo treniruotes visur ir visada „Galaxy Watch Active 2“ seka Jūsų judesius, tad Jums tereikia jį užsidėti ir pradėti trenituotę. Pridėjome plaukimą, tad dabar galite automatiškai sekti net septynis skirtingus treniruočių tipus, o rankiniu būdu – dar daugiau. Bėgimo trenerio funkcija pateiks Jums aktualius patarimus realiu laiku.
• Jauskitės ramūs – sekite širdies ritmą. Svarbiausia „Galaxy Watch Active 2“ funkcija – Jūsų sveikatos stebėsena, tad naujo, prie Jūsų riešo prisiderinančio dizaino laikrodžio nugarinėje dalyje įmontavome aštuonis fotodiodus. Sveikatos stebėsenos funkcija seka Jūsų širdies ritmą ir įspėja Jus, jei jis, palyginti su įprastu, pakyla arba nukrinta.
• Judėsite daugiau Praturtinkite savo kūno rengybos patirtį, naudodami „Galaxy Watch Active2 Under Armour“ versiją. Su 6 mėnesius veikiančia „MapMyRun MVP“ paslauga ir ribotu UA laikrodžio ciferblatu visada atsikelsite iš lovos tinkama koja. Formos ir kūno rengybos trenerio funkcija suteiks jums atgalinį ryšį realiuoju laiku, remiantis ritmo duomenimis ir daugiau.
• Baterija, kurios pakaks visai dienai Nebijokite išvykti visai dienai – įprastai naudojant „Galaxy Watch Active 2“ baterijos pakaks ilgam. Grįžę namo tiesiog padėkite laikrodį ant nedidelio belaidžio magnetinio įkroviklio – atsisveikinkite su kištukais ir laidais!
• Visada su Jumis Pasiimkite laikrodį su savimi, kad ir kur bekeliautumėte. „Galaxy Watch Active 2“ gali keliauti su Jumis bet kur – IP68 ir 5ATM atsparumo vandeniui ir dulkėms klasę bei kariuomenės standartus atitinkantis sugebėjimas ištverti bet kokias sąlygas garantuoja, kad su šiuo laikrodžiu galėsite patirti daugiau nei bet kada.
• Būkite prisijungę prie savo įrenginio Galima suderinti tiek su „Galaxy“, tiek su kitais išmaniaisiais telefonais. Patikrinkite, kurie išmanieji telefonai yra suderinami su „Galaxy Watch Active 2“. - „Android“: „Android“ 5.0 (L OS) arba naujesni, nuo 1.5GB RAM („Samsung“/ne „Samsung“) - iOS : „iPhone“ 5 arba naujesni, nuo iOS 9.0.

Išmaniosios apyrankės ir laikrodžiai

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce