Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
Laikrodis Diana-B19V GT 2, 42mm Huawei Leather Khaki

Laikrodis Diana-B19V GT 2, 42mm Huawei Leather Khaki

Gamintojas:

Huawei

Pristatymo laikas (d.d.): 3
149 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Revoliucinis energijos taupymo sprendimas

HUAWEI pagamintas dėvimų įrenginių lustas KIRIN A1 užtikrina didelį našumą ir neįtikėtinai taupų energijos suvartojimą, todėl HUAWEI WATCH GT 2 neatsilieka nuo jūsų gyvenimo ritmo.

42 mm serijos baterija veikia iki 1 savaitės išmaniojo laikrodžio režime ir iki 15 valandų GPS režime.

Minimalistinis estetinis dizainas

Trimatis lenktas ekranas, 9.4 mm itin plonas laikrodžio korpusas - tai tobulo dizaino ir meistriškumo pavyzdys, o itin jautrus prisilietimui AMOLED ekranas suteiks nepakartojamą vizualinę patirtį.

Rinkitės iš daugybės specialiai sukurtų laikrodžio ekrano vaizdų ir pakelkite sau nuotaiką kasdien skirtingomis spalvomis ir stiliais.

Profesionalus sporto treneris

HUAWEI WATCH GT 2 palaiko GPS ir GLONASS satelito lokacijų nustatymo sistemas, todėl itin greitai ir tiksliai nustato lokaciją.

Laikrodyje integruotas barometras, kompasas ir aukščio matavimo įrankis su trimačio atstumo matavimo funkcija skirta leistis į ilgus kalnų žygius bei atrasti mėgstamiausias trasas.

5ATM atsparumo vandeniui funkcijos dėka HUAWEI WATCH GT 2 gali stebėti jūsų širdies ritmą plaukiant.

Triatlono režimas palaiko plaukimo, važiavimo dviračiu ir bėgimo veiklą, todėl galite registruoti visus triatlono duomenis, net rungčių pasikeitimus.

Naudojant elipsinį treniruoklį, laikrodis matuoja jūsų širdies ritmą, kalorijas bei sporto trukmę realiu laiku.

Sužinokite savo VO2 max, kuris parodo širdies ir kvėpavimo pajėgumą bei ištvermę atliekant fizinius pratimus. Taip pat aerobinių ir anaerobinių treniruočių poveikį, atsigavimo laiką ar treniruotės intensyvumą.

Jūsų kasdieninis pagalbininkas

HUAWEI WATCH GT 2 gali saugoti net 500 dainų ir lengvai jas bendrinti su HUAWEI „FreeBuds 3“ ausinėmis. Galite mėgautis savo mėgstamu grojaraščiu bėgdami ar leisdamiesi į žygį be telefono.

Su HUAWEI „TruSleep™ 2.0“ jūsų HUAWEI WATCH GT 2 gali moksliškai sekti ir diagnozuoti 6 tipinius miego sutrikimus bei pateikti geresnio poilsio pasiūlymus. O kai miegate, laikrodis stebi jūsų širdies ritmą, analizuoja kvėpavimą ir parodo jūsų miego kokybės indeksą.

Išmaniosios apyrankės ir laikrodžiai

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce