Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Kremas protezams fiksuojamasis  su alaviju mira Fidentas 40g

Kremas protezams fiksuojamasis su alaviju mira Fidentas 40g

Pristatymo laikas (d.d.): 3
4,89 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Vandenyje netirpus fittydent dantų protezų fiksuojamasis kremas su alaviju ir mira. Fittydent dantų protezų fiksuojamasis kremas jautrioms dantenoms. Vienintelis dantų protezų fiksuojamasis kremas, kuris yra netirpus vandenyje, todėl nenuplaunamas skysčių ar seilių. Užtikrina nepaprastai stiprų sukibimą, tokiu būdu yra pašalinamas bet koks dantų protezų slydimas ir slankiojimas. Alavijas ir mira veikia kartu, kovodami su dantenų sudirginimo problemomis, kurias sukelia dantų protezai. Visiškai nėra cinko. Fittydent dantų protezų fiksuojamasis kremas jautrioms dantenoms su Alaviju ir Mira turi trigubą poveikį:
1. Patentuota PVA jungiamoji medžiaga, kuri neleidžia dantų protezams slysti ir slankioti, tokiu būdu išvengiama gleivinės sudirginimo. 
2. Alavijas stiprina dantenas, ramina ir sumažina dantenų sudirginimą, gydo dantenų žaizdeles (opas). 
3. Mira apsaugo ir nuramina dantenų uždegimą, dėl jos dezinfekcinių ir kraujavimą stabdančių savybių. 
Tradiciniai fiksuojiemieji kremai dantų protezams veikia tirštindami seiles, siekiant pagerinti dantų protezų pritvirtinimą prie dantenų. Dantų protezai laikosi tiktai prisiurbdami prie dantenų. Kadangi šie fiksuojiemieji kremai pagaminti vandens pagrindu, per trumpą laiko tarpą jie praranda savo efektyvumą. Tam, kad pagerintų kremų veikimą, kai kurie gamintojai naudoją cinką. Cinkas yra svarbi sudedamoji dalis kai kurių gamintojų priemonėse, skirtose dantų protezų pritvirtinimui. Fittydent yra kitokios sudėties. Šiame produkte visiškai nėra cinko. Vandenyje netirpus, fittydent dantų protezų fiksuojamasis kremas nenusiplaus Jums valgant ar geriant. Fittydent veikia kaip tikri klijai ir sukuria saugumą, stiprų sukibimą tarp dantų protezų ir dantenų. Vandenyje netirpioms fittydent medžiagoms paveikio nedaro bet kokie skysčiai ar seilės. Reikia tiktai vieno užtepimo per dieną, siekiant išlaikyti sukibimą ir garantuoti visišką pasitikėjimą net iki 12 valandų.Fittydent fiksuojamasis kremas dantų protezams su alaviju ir mira yra 100 % be skonio, todėl jis nekeičia maisto skonio. Kadangi kremas yra netirpus vandenyje - į Jūsų skrandį nepateks kremo likučių.

Naudojimas:
1. Gali reikėti atlikti keletą bandymų, kol pamatysite, koks fittydent kremo kiekis yra idealus. Iš pradžių pradėkite naudoti nuo mažo kiekio. Didinkite kiekį kiek reikės, kol pasieksite ilgalaikį sukibimą.
2. Jei norite ypač stipraus sukibimo poveikio, paskleiskite kremą taip, kad sudarytumėte ploną sluoksnį per visą protezų sritį.
3. Jei dienos pabaigoje sukibimo poveikis nesumažėja, tiesiog palikite dantų protezus burnoje per naktį. Kitą dieną naudokite mažiau kremo.
4. Žmonės, turintys jautrias dantenas, kartais gali pajusti švelnų dilgčiojimą ar deginimo pojutį. Tai greitai praeis ir yra visiškai nekenksminga. Siekiant išvengti dilgčiojimo ar deginimo pojučio, paskleiskite kremą taip, kad sudarytumėte ploną sluoksnį. Palaukite kelias sekundes prieš dedant protezus.
5. Kruopščiam dantų protezų valymui reguliariai naudokite fittydent Valančias tabletes.
6. Minkšti įdėklai gali sumažinti sukibimo poveikį.
7. Reguliariai konsultuokitės su savo odontologu, kad Jums būtų pritaikyti tinkami dantų protezai.
8. Laikykite kambario temperatūroje.

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Tarpdančių higiena

Daugiau: Tarpdančių higiena ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce