Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Kremas nuo saulės vaikams Bema  Baby SolarTea SPF 50 150ml

Kremas nuo saulės vaikams Bema Baby SolarTea SPF 50 150ml

Pristatymo laikas (d.d.): 3
23,64 €
Išparduota. Teirautis telefonu.
Pristatymas su:
Aprašymas

Vaikams skirtas natūralios apsaugos kremas su mineraliniais filtrais. Kremas specialiai sukurtas švelniai ir jautriai vaikų odai, veiksmingai saugo nuo nudegimo saulėje. Apsaugo odą nuo UVA ir UVB spindulių, palaikydamas optimalią odos hidrolipidinę pusiausvyrą. Atsparus vandeniui. Kremo sudėtyje nėra jokių cheminių ar sintetinių filtrų, cheminių konservantų, dažiklių, naftos produktų.

Vita3 kompleksas- Kakadu slyvų, Mate nuoviro ir vyšnių (Acerola) formulė, galingas koncentruotų vitaminų šaltinis odai. Kakadu Slyvų ekstrakto sudėtyje daug koncentruoto vitamino C, kuris kartu su vyšnia didina jos poveikį. Vitamino C ir Matės mišinys veikia kaip antioksidantas.

Tea3 kompleksas - trijų rūšių raudonoji, baltoji ir žalioji arbatos aprūpina odą mineralais ir veikia kaip antioksidantas. Polifenoliai padeda išvengti laisvųjų radikalų susidarymo ir apsaugo nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Idralenix kompleksas - rozmarino, ramunėlės, žaliosios arbatos derinys. Taip pat sudėtyje yra Gotu Kola (Azijinė centelė), saldymedis, japoninis pelėvirkštis (Japanese Knotweed) ir kalpokė apsaugo odą nuo UV žalos ir veikia raminančiai, minkština ir mažina raudonį.

Apsauga nuo saulės

Daugiau: Apsauga nuo saulės ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce