Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Išmanusis laikrodis Samsung Gear Sport Blue

Išmanusis laikrodis Samsung Gear Sport Blue

Gamintojas:

Samsung

Pristatymo laikas (d.d.): 3
345 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Pritapkite arba išsiskirkite

Gear Sport gaminamas dviejų spalvų. Viena padės pritapti, kita – išsiskirti iš minios. Rinkitės amžinai populiarią juodą arba ryškiai mėlyną spalvą, kad pabrėžtumėte savo stilių sporto klube ar kitur.

Pagražinkite savo Gear Sport

Pakeiskite savo Gear Sport išvaizdą naudodami įvairius dirželius ir ciferblatus. * Pavyzdžiui: sportiškąjį Hybrid Sport, nesenstantį klasikinės odos dirželį arba kasdienišką Premium Nato. Tikrai rasite jūsų stilių atitinkantį priedą.

* Dirželiai parduodami atskirai (dirželių dizainas gali keistis).

Gyvenkite sveikai

Nustatykite sveikatingumo ir mitybos tikslus savo telefone ir pradėkite sekti pažangą naudodami šį išmanųjį laikrodį. Gear Sport leidžia lengvai stebėti sudegintas ir suvartotas kalorijas. Prietaisas taip pat pateikia patarimų ir įžvalgų, padėsiančių siekti tikslų.

* Naudotojo sąsaja gali keistis be išankstinio įspėjimo.

Sportuokite veiksmingiau

Pasiekite geresnių rezultatų naudodami pagalbinę programėlę savo telefone. Rinkitės iš 60 treniruočių (ateityje bus daugiau). Gear Sport padės sportuoti ir matuos širdies plakimo dažnį.

Nebijokite sušlapti

Jei mėgstate plaukioti arba bėgiojant užklupo lietus, nesustokite. Gear Sport atsparumo vandeniui reitingas yra 5 atmosferos, arba 50 metrų, todėl prietaisas fiksuoja jūsų treniruotes net po vandeniu. * Paplaukioję sinchronizuokite prietaisą su Speedo On, naująja Speedo plaukimo rezultatų sekimo programėle, ir sužinokite išsamesnę informaciją. **

*Gear Sport atsparumo vandeniui reitingas yra 50 metrų (pagal ISO standartą 22810:2010). Prietaisas netinka nardyti arba naudoti esant aukštam vandens slėgiui. Jei prietaisas ar jūsų rankos yra šlapios, prietaisą arba rankas reikia nusausinti prieš naudojant. 
** Programėlę Speedo On reikia atsisiųsti atskirai. Programėlės Speedo On prieinamumas gali skirtis atsižvelgiant į šalį ar regioną.

Gaukite pasiūlymų laiku

Skrendant lėktuvu, Gear Sport atsižvelgia į tai, kad ilgai sėdite, ir pasiūlo tempimo pratimų, kuriuos galima atlikti sėdint. Vairuojant prietaisas žino, kad esate sutelkę dėmesį į kelią, todėl nesiūlys atlikti tempimo pratimų.

Valdykite lietimu

Keisti nuostatas ar peržiūrėti pranešimus labai paprasta. Tiesiog braukite ekraną arba pasukite rėmelį. * Braukite aukštyn arba žemyn bet kuriame ekrane, kad gautumėte prieigą prie Customized Moment Bar ir pakeistumėte garso lygį, patikrintumėte baterijos likutį bei atliktumėte kitus veiksmus. Jei gavote žinutę, atsakykite pasukę rėmelį.

* Norint gauti žinutes, reikia susieti prietaisą su mobiliuoju telefonu Bluetooth ryšiu.

Išmaniosios apyrankės ir laikrodžiai

2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce