Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Išmanioji apyrankė Samsung Galaxy Fit sidabro spalvos

Išmanioji apyrankė Samsung Galaxy Fit sidabro spalvos

Gamintojas:

Samsung

Pristatymo laikas (d.d.): 3
99 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Naujos kartos Galaxy Fit
Apyrankė tokia lengva, kad jos net nejausite
Tvirtas dizainas
Ne tik sveikatingumo sekimas
Lengvai sekite kiekvieną judesį
 
Su šia lengva ir ryškia apyranke niekada neatsiliksite
Akimirksniu pamatykite reikiamą informaciją. Galėsite ne tik akimirksniu patikrinti savo treniruočių informaciją, bet ir matysite ją itin ryškiai dėl visiškai spalvoto AMOLED ekrano. Viską išvysite aukšta raiška, vos pasukę riešą.
 
Apyrankė tokia lengva, kad jos net nejausite
Sukurta taip, kad norėtumėte atsikelti ir judėti. Dėl patvarių ir itin lengvų „Galaxy Fit“ medžiagų jūs treniruočių metu nesijausite apsunkę ir būsite pasiruošę priimti naujus dienos iššūkius.
 
Apyrankė padės įveikti ilgesnes treniruotes
Neardykite savo rutinos. Ilgai veikiančios baterijos užteks kasdienėms treniruotėms, todėl savo sveikatingumo tikslams galėsite skirti daugiau laiko. Be to, jums nebereikės nerimauti dėl kasdienę veiklą trikdančios išsikrovusios baterijos.
*Faktinė baterijos veikimo trukmė priklauso nuo naudojamų funkcijų ir valdiklių, žinučių gavimo dažnumo, įkrovimo kartų ir įvairių kitų veiksnių.
 
Tvirtas dizainas
Siekti savo sporto tikslų galėsite dar intensyviau. Galaxy Fit atitinka patvirtintą karinio lygio tvirtumą ir 5ATM atsparumą vandeniui. Su apyranke galėsite sportuoti lauke ir nesirūpinti dėl dulkių ar lietaus.
*Galaxy Fit atsparus vandeniui iki 50 m gylio pagal ISO standartą 22810:2010. Jis netinka nardymui arba aplinkoje, kur didelis vandens slėgis. Jei prietaisas ar jūsų rankos yra šlapi, prieš naudojantis apyranke, reikia kruopščiai nusausinti ir apyrankę, ir rankas.*Atitinka JAV karinės paskirties priemonių standartą (MIL-STD-810G).
 
Klauso jūsų širdies
Viskas prasideda nuo jūsų širdies. „Galaxy Fit“ seka širdies ritmą net tada, kai apie tai negalvojate. Jei jūsų širdies ritmas pakils virš nustatyto lygio ramybės būsenoje, gausite pranešimą ir žinosite, kad turite atkreipti dėmesį.
* Skirtas tik bendriesiems geros fizinės formos ir savijautos stebėsenos tikslams.

Ne tik sveikatingumo sekimas
Tai nėra paprasta išmanioji apyrankė. Galaxy Fit leis jums akimirksniu atsakyti į gautas žinutes, pasirenkant vieną iš šabloninių žinučių. Apyrankė sinchronizuoja režimo Do Not Disturb nustatymus su telefonu, todėl jūsų niekas netrukdys, o įvažiuojant į naują laiko zoną jums bus pasiūlytas tarptinklinio ryšio laikrodžio* ekranas.
* Ši funkcija bus pristatyta ateityje.** Pranešimų vartotojo sąsajos ekranai gali skirtis priklausomai nuo šalies, kadangi kai kurie teksto šriftai nėra palaikomi. Greito atsakymo funkcija Quick Reply šiose šalyse taip pat neveiks.
 
Lengvai sekite kiekvieną judesį
Galaxy Fit pradeda automatiškai sekti iki šešių veiklų, todėl galėsite visą dėmesį skirti sportui. Galite pasirinkti ir prisitaikyti iki dešimt mėgstamų veiklų iš 90 galimų treniruočių programėlėje Samsung Health. Be to, galėsite užregistruoti mėgstamą veiklą ir greitai ją paleisti.
* Norėdami naudotis programėle „Samsung Health“ apyrankėje „Galaxy Fit“, užsiregistruokite ir susiekite apyrankę su suderinamu išmaniuoju telefonu.
 
Sekite išmaniau, miegokite geriau
Galaxy Fit automatinė miego sekimo funkcija analizuoja jūsų miego režimą visų keturių miego stadijų metu ir pateikia detalius duomenis, kurie padės jums pagerinti savo poilsį. Programėlėje Samsung Health peržiūrėkite naudingą informaciją, tokią kaip miego trukmė.
* Norėdami naudotis programėle Samsung Health apyrankėje Galaxy Fit, užsiregistruokite ir susiekite apyrankę su suderinamu išmaniuoju telefonu.
 
Dėmesys jūsų ramybei
Mažinkite streso lygį. Jei manote, kad jūsų streso lygis per didelis, patikrinkite jo lygius apyrankėje Galaxy Fit ir sekite kvėpavimo pratimų vadovą, kuris padės sumažinti stresą.
* Prieinamumas skirtingose šalyse ar regionuose gali skirtis.* Skirtas tik bendriesiems geros fizinės formos ir savijautos stebėsenos tikslams.
 
Specifikacijos
Jungiamumas
Bluetooth versija, Bluetooth v5.0, LE
 
OS
FreeRTOS
 
Ekranas
Technologija (pagrindinis ekranas): AMOLED
Dydis (pagrindinis ekranas): 0.95" (24,1 mm)
Raiška (pagrindinis ekranas): 120 x 240
Spalvų gylis (pagrindinis ekranas): 16M
 
Bendroji informacija
Spalva: Juoda
Atmintis: RAM dydis (MB) 2 MB, ROM dydis (MB) 32 MB
Jutikliai: Akcelerometras, giroskopinis jutiklis, pulsometras
 
Fizinės specifikacijos
Matmenys (A x P, mm): 45,1 x 18,3 mm
Svoris: 23 g
Baterija: Standartinė baterijos talpa 120 mAh
Įprastas naudojimosi laikas: 7~8 dienos
Naudojimosi laikas naudojant nedaug: Iki 11 dienų
 
Paslaugos ir programos
Notification Type: Vibruoti
 
Papildomos savybės
5ATM
 

Išmaniosios apyrankės ir laikrodžiai

2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce