Hiperzoo.lt Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Išmanioji apyrankė Huawei TalkBand B2 Silver

Išmanioji apyrankė Huawei TalkBand B2 Silver

Gamintojas:

Huawei

Pristatymo laikas (d.d.): 3
189,99 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

„Huawei TalkBand B2“ išmanusis laikrodis yra galingas antros kartos laikrodis suteiksiantis viską, ko reikia išmaniam gyvenimui, įskaitant automatinį veiklos sekimą, miego stebėjimą ir išmanią laisvų rankų skambinimo galimybę. Ir visa tai vainikuoja stilingas dizainas. Tai daugiau nei žingsniamatis ar Bluetooth ® ausinės, tai – „Huawei TalkBand B2“!

Daugiau nei žingsniamatis

Inovatyvaus 6-ių ašių judėjimo matuoklio dėka „TalkBand B2“ yra daugiau nei žingsniamatis – tai jūsų veiklos sekimo prietaisas. „TalkBand B2“ automatiškai identifikuoja jūsų daromo pratimo šaltinį, nesvarbu ar tai ėjimas, bėgimas, kopimas, lipimas laiptais ar važiavimas dviračiu. „TalkBand B2“ taip pat pasakys jums kiek kalorijų jūsų veiklos metu buvo sudeginta.

Veikia kartu su „UP“ programėle, sukurta „Jawbone“

„TalkBand B2“ veikia kartu su „UP ®“ aplikacija, kurią sukūrė „Jawbone ® „ kompanija. Sekite savo sportinę veiklą naudodamiesi „Smart Coach“ išmaniuoju gidu. „Smart Coach“ pristato asmeninius pasiekimus ir geriausius laikus, primindamas ir padėdamas Jums pasirinkti geriausius sportavimo būdus.

Gyvenimo keitimas

Sekite savo dietą, miegą, fizinį aktyvumą bei kitas veiklas, kurios daro įtaką jūsų sveikatai ir geram būviui.

Dėvėkite jį bet kur ir bet kada

„Huawei TalkBand B2“ pristato jums naująjį dizainą, kuris skirtas į komfortui, stiliui ir kasdieninei elegancijai. Šis išmanusis laikrodis yra puikus palydovas kiekvienai gyvenimo minutei, nesvarbu ar liekate namuose ar sportuojate. Jis apsaugotas nuo dulkių ir vandens, todėl jums nereikia jaudintis dėl purvo, prakaito ar blogo oro. Be to, su dviem stiliaus ir laikrodžio išvaizdos pasirinkimais, galite pasirinkti geriausią būdą išreikšti save.

Tobulas užimtam gyvenimui

Jūsų gyvenimas rodosi vis labiau užimtas kiekvieną dieną. „TalkBand B2“ yra daugiafunkcinis išmanusis laikrodis padėsiantis Jums neprarasti kontrolės kad ir kur bebūtumėte. Naudokite jį kaip belaides Bluetooth ausines kristalo skaidrumo pokalbiams. Dvigubi triukšmą blokuojantys mikrofonai užtikrins, kad jūsų pašnekovas visada jus girdės ir supras.

Viskas, ko reikia, ir daugiau

Nepaisant to, kad „TalkBand B2“ yra ypatingai mažas ir plunksnos sunkumo, jame yra daug naudingų funkcijų. Jei negalite rasti savo išmaniojo telefono, jį surasti jums padės „Find My Phone“ programėlė. Jei jums reikia grupinės nuotraukos su draugais, padėkite savo telefoną į šalį ir naudokitės „TalkBand B2“ kaip distancinio valdymo pulteliu, nusifotografuoti iš toli.

Talpi baterija

Baterija tarnaus 5 dienas vienu įkrovimu, taigi visuomet galėsite matyti laiką ar sekti savo pasiekimus 0.73“ PMOLED liečiamame ekrane.

Veikia su bet kuriuo Android 4.0+ ir iOS 7.0+ išmaniuoju telefonu.

Išmaniosios apyrankės ir laikrodžiai

- 35%
44,90 €
29 €
- 35%
44,90 €
29 €
- 31%
361,20 €
249 €
- 17%
228,99 €
189 €
- 17%
228,99 €
189 €
2017 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce