Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Injekcija hialurono rūgšties EASYAL 2ml/40mg

Injekcija hialurono rūgšties EASYAL 2ml/40mg

Pristatymo laikas (d.d.): 3
69 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Šiuolaikinė medicina hialurono rūgšties molekulės privalumus efektyviai naudoja sąnarių gydymo tikslais. Hialurono rūgšties molekulė pasižymi galingu hidrofiliškumu ir drėkinimo savybėmis.  Hialurono rūgštis yra pagrindinė priemonė, atsakinga už sąnarių bei sausgyslių sutepimo savybes. Tai natūrali medžiaga, padedanti kremzlei kaip tepalas, kuris užtikrina normalų sąnarių judėjimą.
Sąnarių skausmas ir judėjimo funkcijos sutrikimas yra viena dažniausiai pasitaikančių vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonių sveikatos sutrikimo formų. Dažniausiai, tai atsiranda dėl sąnario kremzlės degeneracijos.
Esant kremzlės degeneraciniams pokyčiams, trūkstant sinovijos skysčio, atsiranda sąnario skausmai, sustingimas, patinimas, progresuoja artrozė.
Prasidėjus sąnario irimo procesui (artrozei), sumažėja hialurono rūgšties koncentracija sąnariniame skystyje, kas skatina sąnario kremzlės susidevėjimą. Antra, išsivysto skausmingas uždegimas. Atsiranda uždaras ratas, kurį gali nutraukti tik gydymas. Vienas iš tinkamų būdų yra gydymas – EASYAL hialurono rūgšties injekcijom.
EASYAL yra naujos kartos, biofermentacijos metodu išgrynintas medicininis hialurono rūgšties preaparatas. EASYAL sudėtyje nėra gyvulinės kilmės baltymų ir nesukeliantis alerginių reakcijų (idealus biologinis suderinamumas).
EASYAL injekcijų paskirtis – atstatyti sąnario sinovijos skysčio klampumą, pagerinti sąnario funkcijas, sumažinti skausmą bei uždegiminį procesą.
EASYAL injekcijų privalumai:
Easyal injekcijos pasižymi aukšta hialurono rūgšties koncentracija: Easyal 2ml/40 mg arba EASAYL 4ml/80mg;
Užtenka vienos injekcijos, kuri ilgam klaikui išvaduoja nuo kelio, klubo peties skausmų bei grąžina gyvenimo komfortą.
Greita ir ilgalaikė skausmo kontrolė.
Skausmo sumažėjimas stebimas 12 mėnesių.
Procedūra atliekama paprastai ir greitai. Po procedūros pacientas gali grįžti prie įprasto gyvenimo būdo.
Galimybė išvengti arba atidėti sąnario protezavimo operacijos.
APRAŠYMAS:
Easyal  yra sinovinio skysčio papildas, kuris vartojamas sąnario skausmo ir sąnario veiklos sutrikimų slopinimui, sergantiems osteortritu. Sudėtyje esanti hialurono rūgštis išgaunama fermentacijos būdu iš mikroorganizmų be cheminio modifikavimo, pasižymi aukštu biosuderinamumu.
 
SUDĖTIS:
2 ml  Easyal  tirpalo yra 40 mg (2 %) veikliosios medžiagos t.y   išgrynintas natrio hialuronatas.
Pagalbinės medžiagos: Natrio chloridas; Dinatrio vandenilio fosfato dihidratas ; Divandenilio fosfatas monohidrata mg ir injekcinis vanduo.
Easyal pakuoteje yra 2 ml sterilus medicininis švirkštas  užpildytas hialurono rūgštimi.
 
INDIKACIJOS:
Easyal yra skirtas osteoartrito sukeliamam sąnarių skausmui gydyti. Easyal  injekcijų paskirtis – atstatyti sąnario sinovijos skysčio klampumą, pagerinti sąnario funkcijas, sumažinti skausmą bei uždegiminį procesą.
 
SAVYBĖS IR VEIKIMO BŪDAS:
Hialurono rūgštis yra natūrali sąnarių medžiaga, juos tepanti ir sušvelninti smūgius. Hialurono rūgštis atlieka svarbų vaidmenį normaliai sąnarių veiklai. Žmonių, sergančių osteoartritu, sąnariuose natūralus hialurono rūgšties kiekis yra sumažėjęs. Todėl viskoelastinės skysčio savybės yra susilpnėjusiosios. Tai sukelia mechaninį spaudimą, trintį sąnariui ir pažeidžia sąnario kremzlę: išsivysto uždegiminis procesas, atsiranda skausmas, sutrinka sąnario funkcija.
Easyal  injekcijų paskirtis – atstatyti sąnario sinovijos skysčio klampumą, pagerinti sąnario funkcijas, sumažinti skausmą bei uždegiminį procesą.
Po gydymo Easyal  injekcijom, gerėjimo požymiai pasireiškia jau pirmomis savaitėmis.
 
VARTOJIMAS:
2ml 40mg Easyal  injekcija leidžiama tiesiai į osteoartrito pažeistus sąnarius: (kelio, peties, klubo ar čiurnos).
Terapijos metu suvartojama 1 švirkštas suleidžiant į osteoartrito (OA) pažeistą suaugusio paciento sąnarį. Švirkštui yra pritaikoma 19-21 G adata, kurią naudojant švirkšto turinys yra injekuojamas į sąnario ertmę.
Suaugusiems žmonėms galima 3 savaites kartą per savaitę į sąnarį leisti po 2 ml (40 mg) Easyal tirpalo.
Pakartotinas gydymas gali būti skiriamas po 6 mėnesių
 
Gydymą  Easyal  injekcijom turi skirti gydytojas. Skiriantis šį gydymą gydytojas turi būti patyręs skiriant injekcijas ir išmanyti šių priemonių taikymą.
 
KONTRAINDIKACIJOS:
Padidėjęs jautrumas vienai iš sudėtinių dalių. Easyal  leisti į sąnarius negalima jei injekcijos srityje buvo arba yra infekcijos ar odos ligos.
 
ĮSPĖJIMAS:
Easyal produktas yra skirtas vienkartiniam naudojimui. Negalima pakartotinai sterilizuoti ar maišyti jo su kitais produktais. Nepanaudojus viso produkto turinio iš karto, pakartotinai naudoti draudžiama. Pakartotinas naudojimas sukelia potencialią riziką pacientams ar naudotojams. Negalima naudoti jei pažeista sterili pakuotė. Pasibaigus galiojimo laikui produkto naudoti negalima. 
 Easyal  nebuvo tirtas su nėščiosiomis bei žindančiomis moterimis ir vaikais iki 18 metų. Saugoti nuo vaikų.
LAIKYMO SĄLYGOS:
Sayloset laikyti 2-25 temperatūroje, saugoti nuo šalčio ir drėgmės.
GAMINTOJAS:
Aerazen Lab SRL,  Italija.
 

Papildai sąnariams ir kaulams

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce