Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
Inhaliatorius Rossmax NK1000 3in1 su aspiratoriumi ir nosies plovykle

Inhaliatorius Rossmax NK1000 3in1 su aspiratoriumi ir nosies plovykle

Pristatymo laikas (d.d.): 3
83 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
INHALIATORIUS
NOSIES ATSIURBĖJAS 
NOSIES PLOVIKLIS
Šis prietaisas tai veiksminga ir patogi visų kvėpavimo takų priežiūra. Nosies ploviklis gali būti naudojamas nosies ertmėms valyti ir skalauti, taip pat palengvinti alerginius simptomus; nosies aspiratorius gali būti naudojamas nosies užgulimui palengvinti.
Reguliuojama vožtuvų technologija
Naudotojas, nekeisdamas dalių, gali lengvai reguliuoti purškimo greitį. Didesnis purškimo dažnis / pilnai atidarytas, skirtas didesnio klampumo vaistams ir didesnio kvėpavimo pajėgumo vartotojams, tuo tarpu mažesnis purškimo dažnis su uždarytu vožtuvu bus tinkamesnis vaikams / kūdikiams, turintiems mažesnį kvėpavimo pajėgumą.

 

Inhaliatorius

  • MMAD ≤2.5 μm; Smulkių dalelių dozė (FPD): 80-85%
  • Patentuotas reguliuojamas vožtuvas vaistų talpoje (VAT)
  • Labai tylus su duslintuvu ir vibraciją absorbuojančiu korpusu
Intensyvus įpurškimo lygis/pilnai atidaryta yra skirta didelio klampumo vaistams ir didesnių įkvėpimo galimybių naudotojui, tuo tarpu žemas įpurškimo lygis su uždaru vožtuvu labiau tinkamas vaikams ir kūdikiams su mažesniais kvėpavimo pajėgumais. Dėl smarkiai sumažinto nepanaudotų išarinaų vaistų kiekio, reguliuojami vožtuvai rekomenduojami kvėpavimo sistemos sutrikimams, tokiems, kaip LOPL ir astma gydyti.

Nosies ploviklio veikimas
Nosies plovimo įrenginys yra sujungtas su „3 in 1“ kompresoriaus purkštuvais. Jis, spaudžiant mygtuką ant ergonomiškos rankenos, suaktyvina purškimą ir purškia vandeninius tirpalus nosies ertmėms plauti ir surenka grįžtamuosius tirpalus. Jis gali būti naudojamas su druskos tirpalais (izotoniniai ir hipertoniniai tirpalai, šiltas vanduo) arba vaistiniais tirpalais aerozolių terapijai. Nosies ploviklio korpusas turi dvi gretimas kameras, viena - purškiamam tirpalui laikyti, o išorinė - grįžtamiesiems tirpalams surinkti.
 
Nosies gleivių atsiurbėjas
Suslėgtą orą sukuria siurbimo siurblys, tokiu būdu sukurdamas vakuumą, siurbiantį gleives į surinkimo kamerą. Dėl dvigubo siurblio konstrukcijos purškimo ir siurbimo siurblys užtikrina maksimalią higieną, taip išvengiant kryžminės infekcijos ir prailginant įrenginio tarnavimo laiką.

Garantija
• Pagrindinis blokas  - 5 metai
• Oro vamzdis, kandiklis - 1 metai
• Purkštuvų rinkinys  - 1 metai
• Oro filtras -  60 dienų
• Nosies ploviklis  - 1 metai
• Suaugusiųjų ir vaikų kaukės - 1 metai
• nosies gleivių siurbtuvas - 1 metai
 

Inhaliatoriai

Daugiau: Inhaliatoriai ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce